Sayfa 450/935 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 7477 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

3. Antalya zigana ne zaman satılacak muhtemel çıkıyorlar turizmden

4.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    3 gun onceki paylasiminiza kiyasla ilk 5'in payi 2 puan yukselmis. Teşekkürler paylasim icin.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by koz73 Yazıyı Oku
    Akbank destekli uzakdoğulu bir fon........YTD........

SM-G928C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Yeni üye bu bilgiyi nereden nasıl aldınız paylaşırsanız BİLİRİZ.Yoksa sallamadan öteye geçmez.Bu arada bilgisiz bu şekilde paylaşımlarınızın ekran görüntüsüyle savcılığa suç duyurusunda bulunabileceğini unutmayın.HADİ BAKALIM BİLGİ KAYNAĞI NEYMİŞ PAYLAŞIN DA BİLELİM????

6. Arkadaşlar 700 milyon expertiz değeri olan yere nasıl 1.15 katrilyon nasıl istenir 2-3 ay bırası hareketli olacak anlaşılan

7.  Alıntı Originally Posted by jurnal Yazıyı Oku
    Sayın Yeni üye bu bilgiyi nereden nasıl aldınız paylaşırsanız BİLİRİZ.Yoksa sallamadan öteye geçmez.Bu arada bilgisiz bu şekilde paylaşımlarınızın ekran görüntüsüyle savcılığa suç duyurusunda bulunabileceğini unutmayın.HADİ BAKALIM BİLGİ KAYNAĞI NEYMİŞ PAYLAŞIN DA BİLELİM????
    SAYIN JURNAL BUGÜN VAPURDA 2 KİŞİ KONUŞURKEN KULAK MİSAFİRİ OLDUM.NE KADAR DOĞRU BİLEMİYORUM.. ZATEN ..YTD ..DİYE YAZDIM.Kİ İNŞALLAH DOĞRUDUR....Bİ YANLİŞ YAPTIMSA KUSURA BAKMAYIN....

SM-G928C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Fasarya34 Yazıyı Oku
    Antalya zigana ne zaman satılacak muhtemel çıkıyorlar turizmden
    Onu hemen satmazlar sanırım
    Öncelikle üst hakkı kullanımını tekrar 49 yıllığına uzatarak daha değerli kılınnalı.
    Hatta belki arsasını satın almak için girişimlerde bulunurlar (yanlış hatırlamıyorsam devlet yaptığı düzenlemelerle üs hakkı kulanımlı arazilerin kullanıcılar tarafından satın alma olanağı oluşturan düzenlemeler yapmıştı)

Sayfa 450/935 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •