Sayfa 452/890 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 7113 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Kuşlu site de 80 stop demiş üstad, spek affetmez böyle yazıları stopları patlatmak için her yol denenir itina ile bu hisse de. Memlekette her şeyin fiyatı uçuşa geçmişken, borsa da bizim arazi bir türlü değerlenemiyor yıllardır.
    Kasım ayı meclis toplantısı ne gösterecek merak ediyorum. Bütün bölgelerin komisyona gelmesini ve bakanlığın millet bahçesi düzenlemesini beklediklerini söylemişti komisyon başkanı. 19 Kasım'da askıdan inecek millet bahçesi. Daha neyi bahane ederler bilemiyorum. Spek, daha da milleti dökemediyse, hiç dökemez bundan sonra. Hayırlısı olur inşallah hepimiz için.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Bu kadar sığ spek tahtasında stop vermek bunu halka açık söylemek ....intihar ya da cinayete teşvik ve yardım yataklık.....

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Aynen katılıyorum ancak bu kadar takipcisi olan üstadın yaşı genç zamanla öğrenir.Bu arada ben düşmez demiyorum kimse yanlış anlamasın bu kadar sığ hisse de her şey her an olabilir.Sadece nokta atışlar vermek yanlış olur demek istiyorum. Spek alıcıların ve satıcıların gelmesine göre işlem yapar, oyun çok basittir aslında.

3.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Kasım ayı meclis toplantısı ne gösterecek merak ediyorum. Bütün bölgelerin komisyona gelmesini ve bakanlığın millet bahçesi düzenlemesini beklediklerini söylemişti komisyon başkanı. 19 Kasım'da askıdan inecek millet bahçesi. Daha neyi bahane ederler bilemiyorum. Spek, daha da milleti dökemediyse, hiç dökemez bundan sonra. Hayırlısı olur inşallah hepimiz için.

Meclis 9 Kasım da toplanacak sanırım, millet bahçesinin planları 19 kasım da askıdan inecekse eğer bir değişiklik olmazsa en iyi ihtimalle Aralık veya Ocak gündeminde olacağız demektir. Biz eskiler için sorun yok zaten ne olursa olsun beklemeye devam ediyoruz. Hayırlısı olsun.Asla YTD...

4.  Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum ancak bu kadar takipcisi olan üstadın yaşı genç zamanla öğrenir.Bu arada ben düşmez demiyorum kimse yanlış anlamasın bu kadar sığ hisse de her şey her an olabilir.Sadece nokta atışlar vermek yanlış olur demek istiyorum. Spek alıcıların ve satıcıların gelmesine göre işlem yapar, oyun çok basittir aslında.
    Aynen stop 70 desen yarın 70e çekip stopları patlatıp alırlar mallarını... sığ spek hissesinde çok tehlikeli kesin noktalar vermek...

5. ya herro ya merro

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,841
     Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Yapılacak yer burasıymış. Bizim arazinin kuzeyi.

Sizin tarla neresi bilmiyorum ama, eğer önemli ise kartal çukuru en sağdaki metro işaretinin olduğu yere yakın yeşilimsi bölge.
    Bölgeyi bilen birisi olarak yanıtladım.

7.  Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Kuşlu site de 80 stop demiş üstad, spek affetmez böyle yazıları stopları patlatmak için her yol denenir itina ile bu hisse de. Memlekette her şeyin fiyatı uçuşa geçmişken, borsa da bizim arazi bir türlü değerlenemiyor yıllardır.
    Anlaşılan 80 de stop yapanları tekrardan mallandiracak bizim spek.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Antalya'dan bir Gavurdağlı
    Gönderi
    370

TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Hissede beklenti devam ediyor, fakat en azından üçte bir kısımıyla trade etmekte fayda vardı.Ben şahsen Haziran ayında 45 civarında ilk aldığımdan itibaren 4 defa çıkış -iniş hareketinde bunu başardım .Hissenin karakteristiği buna müsaitti ama zaman yaklaştıkça bunu uygulama biraz zorlaşacak tabiiki. Gidersede 1/3 kısım çıkıştan faydalanamamış olunur.🤚

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    EN BÜYÜK KAZANCINIZ SAĞLIĞINIZDIR

Sayfa 452/890 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •