Sayfa 457/948 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Erbosun 6 aylık karı 25 milyon borular para kazanmış sıra bizde Erciyas boruda güzel kar açıklar inşallah ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaşlar şahsi düşüncem Mal çok değerli (ERCİYAS) bu yüzden Terazi başında kavga oluyor bu gün tahtada yapılan işlemler bunu gösteriyor!

3. Olumlu haberleri kötü haber gibi gösterip 2.42 yi gösterdiler 2.42 ye kadarda kademeler boştu sırf bizleri korkutup kalan hisselerine almaktı amaç elinde 110 bin lot olan kişiye ver diyor malı gercekden verselerdi 2.80 toplamazdi ozbal son rutuslar
    Ben burdan spek efendiye atlet 10 don 5 demek istiyorum donu niye düşürdün dayı diye soracak olursan seni.....için diyorum daş düşe bülü ayu çıka bülü diyorum☺️☺️

4. Adamların şu anki derdi piyasadan kaç lot koparırsak kar kardır!

5.  Alıntı Originally Posted by Uyargil Yazıyı Oku
    Adamların şu anki derdi piyasadan kaç lot koparırsak kar kardır!
    Sayin uyargil demek istedigim bu tür hareketler bize dusen sabretmek. Yatirim tavsiyesi degildir.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. 2.42 den 110 bin lotu kim kime verdi bilgisi olan var mi

Sent from my LG-D855 using Android mobile app

7. Arkadaşlar ozbal 1 TL ye düşecek diye burda söyleniyorsa sakın morelinizi bozmayin bu ozbal güzel kazandıracaktır size bir örnek vericem alka 4.40 di 2.80 e gelecek diye her gün çoğunun malını elinden aldılar alka önce 3.50 yi gördü hemen ardindan 6.20 oldu karpayiyla alka 6.60 oldu hisseyi kaptırmayin güveniyorsanız ozbala uçacak kaçacak demiyorum ama bu kadar bekledik uyargil kardeşin dediği gibi şafak sayalım 🙂🙂

8.  Alıntı Originally Posted by Uyargil Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şahsi düşüncem Mal çok değerli (ERCİYAS) bu yüzden Terazi başında kavga oluyor bu gün tahtada yapılan işlemler bunu gösteriyor!
    Yaw arkadaş kağıt -10 yapıyor sen hala pozitif enerji pompalıyorsun yaw. Pessssssssssssssss
    Kendini mi rahatlatıyorsun milletimi gaza getiriyorsun anlamadım.

Sayfa 457/948 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •