Sayfa 457/726 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon
Arama sonucu : 5802 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Avrupa ve Abdde havayolu sirketleri cok sert dusuyor. Haliyle buraya da basiyorlar. Dususlerde paraleliz yukselislerde onde oluyoruz genelllikle
    Powel borsayı düşüreceğiz demiş,,panik var sanki.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. brent boyle kapatırsa savas oncesindeki rakamlardan kapatmış olucak. acaba yakıtın % kacını hedge ediyor olabilirler bilen var mı acaba?

3. En hayati girdisi yakıt fiyatlar sürekli lehine kasada döviz olmakla eşdeğer bu yakıt fiyatları resesyon endişesi petrolde arz fazlası konuşuluyor gemi navlunlarıda çöktü

4.  Alıntı Originally Posted by wolvorine Yazıyı Oku
    brent boyle kapatırsa savas oncesindeki rakamlardan kapatmış olucak. acaba yakıtın % kacını hedge ediyor olabilirler bilen var mı acaba?
    2020 yılı için %35 diyorlardı.brend petrol 92 dolara indi.thy için büyük avantaj.2. çeyrek ortalaması 115 dolar civarı idi.eylülde böyle geçerse sadece 3. çeyrekde beklediğim 30 milyar tl kar gelmesi kolay olur.ilk 9 aylık ise 42 milyar tl bekliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by antepli Yazıyı Oku
    2020 yılı için %35 diyorlardı.brend petrol 92 dolara indi.thy için büyük avantaj.2. çeyrek ortalaması 115 dolar civarı idi.eylülde böyle geçerse sadece 3. çeyrekde beklediğim 30 milyar tl kar gelmesi kolay olur.ilk 9 aylık ise 42 milyar tl bekliyorum.
    çok teşekkurler Sn Antepli

6. Twitter Murat Barisik

Ağustos ayında dizel ve jet yakıtı ürün marjlarında toparlanma...

#TUPRS ın satış hacminin yaklaşık %54'ünü dizel ve jet yakıtı oluşturmaktadır. Dizel ve jet yakıtı ürün marjları Ağustos ayında aylık bazda %8 ve %27 arttı.

Rafineri marjlari eninde sonunda daralacak bir de oradan gol atarsak degmeyin keyfe. Sadece yurtdisi endeksleri cok kritik seviyelere geldi umarim toparlar

7.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    En hayati girdisi yakıt fiyatlar sürekli lehine kasada döviz olmakla eşdeğer bu yakıt fiyatları resesyon endişesi petrolde arz fazlası konuşuluyor gemi navlunlarıda çöktü
    Emtia 'lar kötü durumda fiyatlar sanayicinin elinde yüksek fiyattan emtia var bu son gelen doğalgaz zammı ile işleri zor emtiayı mamül haline getirmenin maliyeti ciddi arttı doğalgaz ile üretim yapanların işi çok zor örneğin seramik üreticileri gibi alınlarda seçici olmak lazım

8. Abd endeksi ve havacilik kagitlari baya bir toparladi. Yarin biz de en azindan 72 ustune atariz 15.30 tarim disi istihdam verilerini bekleriz diye dusunuyorum. Veri yine beklenti ustu gelirse tum borsalara satis gelebilir.

Sayfa 457/726 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •