Sayfa 457/1009 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Bir de bu konuda ne düşünüyorsunuz, o zaman yapılan bu görüşmeler doğrumuydu.

2. Dolar yorum olarak 1 cümle yok varsa yoksa siyasi tartışma.

3.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Sen kimsin ki bende ki beyini sorguluyorsun? sendeki o ufacik beyin diye donatılan şey ile sadece şuraya buraya cümle yazma yetisi verilmiş yaşam formusun.

İşte siz o kadar beyinden yoksunsunuz ki k.k. nin "hayır bizim aramızda gizli anlaşma yok" diyemeyeceği konusunda hem fikirsiniz.
    Adamın biri k.k. ye iftira atıyor ona bile cevap veremiyor demekki siz biyle bir lider istiyorsunuz o zaman kendini dahi savunamaya n. Bakın ben bile iddia etmiyorum bence cevap vermeli yada verecektir. Ama siz vermemeli diyorsunuz anladığım kadarıyla
    Eğer onu söyleyemeyen birine rey atanda türk milliyetçiliğiden asla ama asla bahsetmesin. Bunu da amip beyinli kafana yerleştir.
    Peki sen kimsin ki, bu kadar uyeyi asagiliyorsun.

Trolun en onde gidenisin.

Ben bugune kadar trolun ben AKP'liyim diyenine rastlamadim.

Takkiye ruhuna islemis senin.

Birak CHP'ye verme oyunu, ama burada kimseyi asagilayip, Ataturk'cu rolu yapma.

4. Syn hkm yapmayın lütfen ben bunlara açıklama yapmaktan zul duyarım. Apoyu koz olarak kull*****nda, kardeşini son gunde TV ye cikartanida,çözüm sürecininde,o malum konserinde, kuzey iraka gidenelere konvoy yaptiraninda ve askeri o sırada yuhlanmasina izin verenlerinin de TÜİK calisanlarininda evinde bir gün mutlu geçmesin inşallah.

Diger konuda da karar sizin, ha sen beni soruyorsan dediğim gibi sitma ve ölüm arasinda hissediyorum hangisinin sıtma olduğunu bile bilmiyorum. Galiba pusulaya güzel bir not yazarım.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Peki sen kimsin ki, bu kadar uyeyi asagiliyorsun.

Trolun en onde gidenisin.

Ben bugune kadar trolun ben AKP'liyim diyenine rastlamadim.

Takkiye ruhuna islemis senin.

Birak CHP'ye verme oyunu, ama burada kimseyi asagilayip, Ataturk'cu rolu yapma.
    Adam beni o kapasitesizligi ile aşağılamayi basarabilecegini düşünürkende bu elestrini görmek isterdim ben bana hakaret etmeye çalışana dersini veriyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    HDP’li Sırrı Sakık:

“Kemal Kılıçdaroğlu ve ortakları bizim sayemizde Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı bakan vekil olacaklar. Biz geldiğimiz de Abdullah Öcalan ve tutuklu PKK’lılar genel afla özgür kalacak.”

K.k. bunlara prim vermeye devam ederse 1. Tur olmasada 2. Turda kaybetmeye mahkum bu da burada dursun.

K.k. nasıl kaybedilirin dersini veriyor resmen.
    Yazdigin yazi bu.

Sabahin 1.16'sinda koydugun yazi bu.

Butun bu tartismalari baslatan yazi bu.

Bu forumda durustlugune inanilan uyelere bir sor bakalim, bu tur bir yaziyi Ataturk'cu biri koyar mi ?

Sayfa 457/1009 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •