Sayfa 458/680 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 5438 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    İbkr gibi firma gerçekten zor bulunur. Sıfır masraf ve üstün , güvenli hizmet. En baba swiss banka bence 10 basar. Parayı başka yere çekerken afra tafra yapmazlar. Hesap sormazlar. Türkiye’den eurobond yolladım ibkr ye sıfır masrafla hemen işlem gerçekleşti. Bunların en sevdiğim olayı 1 doları olanla dolar milyonerini hizmet açısından ayırt etmemeleri.
    Profesyonellik bunları gerektirir.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by fourier Yazıyı Oku
    Bende bunu anlamıyorum. SEC bunları kontrol etmiyor mu ? İnsanlar nasıl sakin kalabiliyor ? Ben 2 haftadır iştahla yemek yiyemiyorum. Artık Çinle ilgili bir şey duyunca metabolizmam bozuluyor.
    Bu menkul kıymet işinin başkenti New York City'dir. Gerisini siz anlayın
    İnş en kısa zamanda sorununuz çözülür.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by fourier Yazıyı Oku
    Valla her iki şikayet dilekçemde US vatandaşı olmasam bile bir vergi ödeyen olmamdan dolayı haklarımın korunması gerektiğini belirttim. Bakalım ödediğim temettü stopajları beni muteber biri yapmış mı ? Müesses nizam beni dikkate alıp yanımda duracak mı ?
    ABD başkanının imza attığı kalemdeki mürekkepte payımız var. Az buz iş değil.

4.  Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    İbkr gibi firma gerçekten zor bulunur. Sıfır masraf ve üstün , güvenli hizmet. En baba swiss banka bence 10 basar. Parayı başka yere çekerken afra tafra yapmazlar. Hesap sormazlar. Türkiye’den eurobond yolladım ibkr ye sıfır masrafla hemen işlem gerçekleşti. Bunların en sevdiğim olayı 1 doları olanla dolar milyonerini hizmet açısından ayırt etmemeleri.
    Kesinlikle katılıyorum. Karşında laftan anlayan birilerinin olması bile yeter benim açımdan artık. Firstrade = Worstrade diyorum, başıma gelenlerden herkes ibret alsın. Böyle firmalara bulaşmasın.

5.  Alıntı Originally Posted by fourier Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum. Karşında laftan anlayan birilerinin olması bile yeter benim açımdan artık. Firstrade = Worstrade diyorum, başıma gelenlerden herkes ibret alsın. Böyle firmalara bulaşmasın.
    +1

ibkr tek geçerim.

6. Favori hisseleriniz nelerdir. Ufkumuz açılsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. ikbr kapanırsa depresyona girerim. O kadar bağlandım buraya.

8.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Favori hisseleriniz nelerdir. Ufkumuz açılsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ETF'ler VUSA/VUSD haricinde hisse olarak:

AAPL, GSK, BATS, IMB, XOM, V, AMD, MMM, BRK.b, RIO, TXN, NEM benim tuttuklarım. (12 adet. 4 UK, 8 ABD)

V ile MMM 1'er tane. Niye aldım bilmiyorum açıkçası Uygun bir yerde dehleyebilirim bunları. AMD'yi 78 ken almıştım. Şimdi artık elim gitmiyor. Buradan almazdım. Ya da 1 tane alırdım herhalde sırf ne olur ne olmaz diye.

Bu portföye 14% yıllık getiri hesaplıyor IKBR.

ytd

Sayfa 458/680 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •