Sayfa 459/932 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Finansal tablolar da ne görüyorsam onu söylüyorum... Gözden kaçabilir, yanılabilirim o ayrı bir şey tabii...
    sayın izci .müsadenizle bende fikrimi belirtmek isterim.ben kendimden biliyorum.öğrenciyken fazla not veren öğretmenleri çok severdik.fazla not vermeyen öğretmenleri biraz daha az severdik.acaba hangisi tercih edilmeli?fazla not veren'mi,az not veren'mi.şahsi fikrim iki'si de tercih edilmemeli.bence hakkını vermeli diye düşünüyorum.bu nedenle objektif not verme konusundaki tutumunuza saygı duyuyorum.çünkü fazla not vermek karşınızdaki öğrencinin eksikliklerini görmesini engeller.az not vermekte öğrencinin hakkı yeneceğinden moral ve motivasyonunu çökertir.ben şahsen şu ana kadar'ki davranış şeklinizin daha çok fayda sağladığına inanıyorum.tabiki bu benim şahsi fikrim.paylaşmak istedim.saygılarımla.

Alıntı Originally Posted by ERDEMİR Yazıyı Oku
    sayın izci .müsadenizle bende fikrimi belirtmek isterim.ben kendimden biliyorum.öğrenciyken fazla not veren öğretmenleri çok severdik.fazla not vermeyen öğretmenleri biraz daha az severdik.acaba hangisi tercih edilmeli?fazla not veren'mi,az not veren'mi.şahsi fikrim iki'si de tercih edilmemeli.bence hakkını vermeli diye düşünüyorum.bu nedenle objektif not verme konusundaki tutumunuza saygı duyuyorum.çünkü fazla not vermek karşınızdaki öğrencinin eksikliklerini görmesini engeller.az not vermekte öğrencinin hakkı yeneceğinden moral ve motivasyonunu çökertir.ben şahsen şu ana kadar'ki davranış şeklinizin daha çok fayda sağladığına inanıyorum.tabiki bu benim şahsi fikrim.paylaşmak istedim.saygılarımla.
    Mükemmel bir anlatım tarzı, ben hiç böyle düşünmemiştim. izci abiyle birlikte sizin de hakkınızı vermek lazım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Sağolun Dostlarım, Eksik olmayın...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Burada yapılan analiz ve değerlendirmeler hiçbir yerden alıntı ve esinlenme değildir. Tamamen orjinal haliyle "Oltaya takılanlar" forumu için yapılmış bir formattır...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Burada yapılan analiz ve değerlendirmeler hiçbir yerden alıntı ve esinlenme değildir. Tamamen orjinal haliyle "Oltaya takılanlar" forumu için yapılmış bir formattır...
    Nev’i şahsına münhasır...

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Mükemmel bir anlatım tarzı, ben hiç böyle düşünmemiştim. izci abiyle birlikte sizin de hakkınızı vermek lazım

Estağfurullah.sizden ,sayın izciden ve formda yazan diğer arkadaşlardan çok faydalanıyor ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum.saygılarımla.

7. Günlük TL trend duruşu
    Endeks yükselen üçgen hedefine hızlı bir şekilde hedefe gittikten sonra yukarıda mal dağıtımı sonrası oluşan mavi kanal kırılması ile kanal boyu kadar düzeltmeyi yaptı. Düzeltme kabaca alttan gelen yükselen ana trendinden dönmüş. Burası çok önemli bu yükselen kırılırsa oyun alanında durmak ciddi risk barındırır. Alt mavi kanal civarı oluşumlar mevcut tobovari veya fincan kulp oluşumu gözleniyor. Hacim yeterli değil gibi yüksek hacim olsa bence yeni zirveye gider diyebilirdim lakin öyle görünmüyor. Buna istinaden yeni zirveyi kısa zamanda beklemiyorum. kısa stop 1449 olarak izlenebilir, 1341 yükselen trendi kesin stop.

Günlük-TL indikatör duruşu
    Bu grafikte indikatör görünümü mevcut, kullanmış olduğum indikatörlere göre henüz sat sinyali yok lakin momentumun düşmesi gücün azaldığını gösteriyor. yukarı marjın az olduğunu düşünüyorum. Sistem Nötr durumda yön tayini yok!, 1447 altı kısa stop, ema50 1433 kesin stop, St stop 1411 olarak izlenebilir.

Haftalık TL indikatör duruşu
    Haftalık grafikde sistemin SAT sinyalinin ne kadar doğru kararlar verdiğini görüyoruz. Endeks sisteme göre Sat durumda tepkisel oluşum içinde. Sistem Sat sinyalini kapatmış nötr durumunda.

Günlük-USD trend duruşu
    Obo görüntüsü gerçekleşmiş ve hedefi kısa sürede ulaşmış. Mavi kanallar bunu ifade ediyor. Açık yeşil dip oluşumu tobo görüntüsü var. bu formasyonun çalışması için 176,92 üstüne atmalı, hedefi 196,46. 168,25 kısa stop, 157,7 kesin stop
    Gözden kaçırdığım bir şey yoktur umarım
    Selamlar , saygılar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Grafikler için Sağolasın Sevgili Canel.D, Ayrıca açıklama da yapmışsın, bunun için de çok teşekkür ederim...

Sayfa 459/932 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •