Sayfa 460/555 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by ecyat Yazıyı Oku
    Karanlık odada 22 krş bastılar
    Nasıl bi dayak yedik öyle..

2. Alış 7.26 Satış 7.46 kapattı
     Alıntı Originally Posted by ecyat Yazıyı Oku
    Karanlık odada 22 krş bastılar
    WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Piyasa kurdu vs değilim ancak bugün tahtadaki hareketler bana çok ilginç geldi. Gün boyu tüm kurumlar gelene geçene sattı (yeter ki alışta 1-2 bin lot olsun) ama akşam üzeri 7.33 - 7.67 aralığında neredeyse net bir satış olmadan çok hızlı yükseldi. Hafif eksi kapatıyoruz derken kapanışta 20 kademe satış geldi. Kapanış fiyatı olan 7.26'da ise 110k alış vardı. Dün ve bugün Info soluksuz satarken biraz önce bahsettiğim 7.67 hareketini yine info yaptırdı.

4.  Alıntı Originally Posted by Observe Yazıyı Oku
    Piyasa kurdu vs değilim ancak bugün tahtadaki hareketler bana çok ilginç geldi. Gün boyu tüm kurumlar gelene geçene sattı (yeter ki alışta 1-2 bin lot olsun) ama akşam üzeri 7.33 - 7.67 aralığında neredeyse net bir satış olmadan çok hızlı yükseldi. Hafif eksi kapatıyoruz derken kapanışta 20 kademe satış geldi. Kapanış fiyatı olan 7.26'da ise 110k alış vardı. Dün ve bugün Info soluksuz satarken biraz önce bahsettiğim 7.67 hareketini yine info yaptırdı.
    Valla hocam tam diyorumki günlük banane ben hedefime bakarım... Sonra senin bahsettiğin şeyler ister istemez insanı düşündürüyo.. 4. Çeyrekte yanıldık kabul ediyorum ama 1. Çeyrekte yanılacağımızı düşünmüyorum ve çok olumluyum.. su akar yolunu bulur diyelim..

Insanları korkutup elindeki malı almak için yapıyorlar çok mu iyimser bir yorum olur

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Insanları korkutup elindeki malı almak için yapıyorlar çok mu iyimser bir yorum olur

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Normalde bu tür yorumlara “fazla iyimser” der geçerim, fakat info nun tahtacısı ciddi ciddi bu hareketlerle mal topluyor. Buradaki herkes de durumun farkında olduğundan artık pek de tepki olmuyor.

7. Bir kaç aydır viop payının bir şekilde azaldığından şikayet ediyoruz haklı olarak fakat bu şekilde akşam seans kapandıktan sonra "teminatları %50 artırıyoruz" dersen kimse senden viop işlemi yapmaz. Kurumsallığın profesyonelliğin adı bile yok. Herkes kendi hesabını yapar alacağı kontratları nakitini ayarlar, viop vade sonuna 2 gün kala akşam seans kapandıktan sonra böyle bir karar almak hakları olabilir yasal olarak ama etik olmadığı kesin.
    Yarın ne olacağını tahmin ederek viop işlemi yaparken aracı kurumun önüme engel çıkarması hoş olmadı. Viop işlemlerimi diğer hesabıma kaydırıyorum üzülerek.

Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

8. Bu şirkette eksik olan şey kutumsallık.. viop payı vade sonu diye düşüyor ancak işmende artıyor; çünkü işmende kurumsal yatırımcı var.

Gm ayrıldıktan sonra mahalle bakkalına döndü.

Tüm aracı kurumlar içinde 1. Çeyrekte en kötü performans infoda. Yeniden alım için ilk çeyreğin bitimini ve hacimleri bekleyeceğim. Umarım toparlar.

Bu teminat arttırımı olayı gerçekten amatörden ziyade net kötü yönetim. Bütün bunlara rağmen hala umudum var.

Selamlar saygılar.

Sayfa 460/555 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •