Sayfa 470/628 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Özelden bir arkadaş sormuş Emkel ne olur diye...Ben 9 aylıkta kar bekliyordum adamlar allem kulem etmiş zarar açıklamış,,50 milyon ciro yap ve zarar açıkla...Böyle bir aile şirketinde patron ne diyorsa o oluyor...Aslında böyle hisselere girmekle hata yapıyoruz..Hiç kimse girmezse kendisi hem çalsın hem oynasın ömür boyu....Girenleri bir temiz dövüyor...bu tekrar 17 yıl sürmüş...12 aylıkta 22 milyon euro ciro beklentileri varmış...Öyle diyorda güven verecek hiç bir uygulamalarını görmedik...
    O cirolarda bile zarar gösterebilir veya sembolik bi kar , bu grup şirketlerinden istediği gibi mal ve hizmet almış gerçek mi değil mi bilinmez istediği gibi şişiriyor giderleri bakım onarım diğer gider vs ayağına stoklar duruyor keser kesmez bilinmez gerçekten varmı o stok o bile meçhul,güya bağımsız denetimden geçiyor, ama son dönem kar çıkartması Lehine olur gibi sonuçta tıpkı geçen seneki gibi aha kara geçti karlar gelecek beklentisi yapıp Yen’i yatırımcılara gel gel yapıp tekrar aynı senaryo ile kasedi başa sarabilir ytd

2. Bu saaten sonra bizede ekmek yedirin diye dua edecez yani , başka yolu yok. Bu deyyüsler bilmem kaç sene önce bir açıklama yapmışdı. Şirket piyasa değeri çok uygun kaldığı için , belli bir oranda kardan fon oluşturup zaman zaman belli fiyatlardan alım yapacaklardı. O sözlerinde de durmadılar.

3. 06 Eylül 2016, 14:12 Haber eski ama hala geçerlilik süresi devam ediyor. deyuslar bu sözünde dursa bari. Şu ana kadar bir icrat görmedik.

Emek Elektrik tarafından KAP'a yapılan açıklamada, şirket hisselerinde 3 yıl geçerli olmak üzere geri alım yapacağını bildirdi.

Şirketten gelen açıklama şöyle;

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 21.07.2016 ve 25.07.2016 tarihli duyuruları ile halka açık şirketlere kendi hisselerini geri alımda tanınan kolaylığı değerlendiren Yönetim Kurulumuzca, Şirketimizin ve ülkemiz ekonomisinin geleceğine dair güvenin yatırımcı kamuoyuna mümkün olduğunca somut bir şekilde sunulması ve olası spekülatif hareketler sonucunda yatırımcıların uğraması muhtemel zararların önüne geçilebilmesi amaçlarıyla aşağıdaki kararların alınmasına karar verilmiştir.

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 21.07.2016 ve 25.07.2016 tarihli duyuruları kapsamında yatırımcılar açısından oluşması muhtemel zararların önlenmesi amacıyla Genel Kurul onayına gerek kalmaksızın gerek görülen hallerde şirketimize ait payların geri alım işlemlerinin yapılabilmesine,

Geri alım işlemlerindeki yetkinin konuya ilişkin olarak alınacak ikinci bir yönetim kurulu veya genel kurul kararı olmaz ise üç yıl için geçerli olmasına,

Geri alım işlemlerinde her bir adet pay için ödenebilecek azami bedelin 2 TL olmasına ve bu tutarın altındaki her fiyattan pay alınabilmesine,

Geri alım işlemleri için ayrılacak azami fon tutarının 5 milyon TL olmasına, bu kapsamda alınabilecek pay sayısının 5 milyon adet olarak belirlenmesine,

Geri alım işlemlerinde şirket varlıklarının veya nakit akımlarından sağlanan gelirlerin kullanılabilmesine,

Geri alım işlemlerini yapmak üzere Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Ece ARABUL GÜNEL'e yetki verilmesine,

4.  Alıntı Originally Posted by Kushim Yazıyı Oku
    O cirolarda bile zarar gösterebilir veya sembolik bi kar , bu grup şirketlerinden istediği gibi mal ve hizmet almış gerçek mi değil mi bilinmez istediği gibi şişiriyor giderleri bakım onarım diğer gider vs ayağına stoklar duruyor keser kesmez bilinmez gerçekten varmı o stok o bile meçhul,güya bağımsız denetimden geçiyor, ama son dönem kar çıkartması Lehine olur gibi sonuçta tıpkı geçen seneki gibi aha kara geçti karlar gelecek beklentisi yapıp Yen’i yatırımcılara gel gel yapıp tekrar aynı senaryo ile kasedi başa sarabilir ytd
    İşte bu yüzden buralarda artık olumsuz yorum yapmayalım.Sayfalar temiz olsunki ky korkmasın.
    Hem onlara hem bize GAZ GAZ GAZ yani.

5. Lavuklar 6 milyon yönetim gideri, yok 6 milyon kur zararı vs yazacağına biraz tahtadan hisse toplasa ya zaten cebindeki paradan almıyon , şirketin kasasından alıyorsun.. Hala bir icrat yok.. Hatta huso ağa 1.8 den azda olsa biraz safra attı yaşlı moruk karıştırdı galiba alım yapacakdı, yanlışlıkla satış emri verdi .. teknik hata olmuş Hem haberini yapıyorsun, hemde Daha 1 lot almışlıkları yok.408.000 lot satmış. Hissenin piyasa değerleri yerlerde sürünüyor. 4-5 liralık kağıt 1.4 den işlem görüyor şimdi almayacakda bu lavuklar ne zaman alacak.Şu anda 5 milyon alım yapsalar ve haberi KAP düşürseler ilaç gibi gelir.
    Son düzenleme : kepezmesut; 13-11-2017 saat: 18:54.

6.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    İşte bu yüzden buralarda artık olumsuz yorum yapmayalım.Sayfalar temiz olsunki ky korkmasın.
    Hem onlara hem bize GAZ GAZ GAZ yani.
    Bana bırak sen o işi Keskin ali izin verirse..1 paket sigara parası 1 lot dedik. Daha 2 dal parasında işlem görüyoruz..Bir ara mynet te en çok takip edilenler sırasında Aselsan dan sonra geliyorduk. Bizim gibi sürekli takip etmeyenler , geçenlerde 1.95-2 li fiyattan işlem görüyordu. Sanırım Şimdi yanlışmı gördük 1.4 den işlem görüyor. Teyid amaçlı bakıyorlar sanırım. Yok böyle bir düşüş. % 1300 üzerinde prim olan kağıtlar bile bu şekilde çuvallamadı.

7.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Oralardan vazgeçtim.
    4ncü çeyrek beklentileriyle gelecek benim gibi enayilere kakalayarak zararı yarıya indirsem tüyerim.
    O iş öyle olmuyor işte paşam. Yılların beklemiş bir enayisi olarak , son çeyrek enayisi diye sattığımız adam , şanslı bir enayi ise , o zaman bizde enayiliğe doymamış biri olarak tarihe geçme durumu da var

Sayfa 470/628 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •