Sayfa 472/612 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Bu çıkışların bir sebebi yok herkes demiyor mu zaten hisse ucuz kalmış diye alın size değerine geliyor ucuz kalsa dert çıksa derrt siz hisseye güveniyorsanız sıkıntı yok bugün çıkmış yarın düşmüş kârına kâr kattikca büyüdükçe elbet çıkacak önemli olan sabır ve zaman ky lara destek mesajıdır kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir 😌

2. Sebebi yok derken ne farkeder anlamındadir yanlış anlaşılmaya meal verebilirim.sonucta borsada beklentileri satın alıyoruz

3. 6,65 pasifteyim bekliyorum seni tahtacım

4.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    6,65 pasifteyim bekliyorum seni tahtacım
    Çok uyanıksın 6,66 dan çevirdi yukarı

5. Ne dalgalandın be arkadaş bu nedir ya

6. 7 de ne patinaj çektin be arkadaş.

7. Tweterda polho yu ky nin satıp gittiği ile ilgili yazılar görüyorum. Hatırlarsanız geçen günde burada yazmışti adını kimsenin hatirlamiyacagi kisi "ky çok ondan gitmiyor" diye o zamanda cevap vermistim. "bu hisse ky ile de gidecek" diye "eğer ky ile gitmez diye bir tabu varsa o tabuyu da yıkacağız" demiştim. Kyler dokulmus ya burada o kadar yazı yazıyorum umut asiliyorum 2.50 lerde "en karanlık zaman güneşin doğumuna en yakın zamandir" yazdığım gibi eğer burada o kadar yazılarıma rağmen dökülüyorsaniz bir şey diyemem ama tweterdaki bir kaç dökülen inandirilmislara uyanlar tabi ki dökülmüştür.

Burada en çok ama en çok ne yazdım beyler.

"BU YOLA İNANMİSLARLA CİKİLİR İNANDİRİLMİSLARLA DEĞİL"

İnandirilmislar elbette dökülecek biz inanmislar buradayız. İnanmayanlar yada benim yazılarıma bile olsa inandirilmislar şimdi satabilirler

***YAĞIZ AT ŞAHLANDIMI DURAK DİNLEMEZ***

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,189
    Biz eskiden Feneryolu istasyonundan başlar bir trenden iner diğer trene binerdik yüzmeye giderken.
    hala o çocukluk var içimde .
    Yanlız trene kaçak inip binecekseniz kondüktöre dikkat ediniz.birde gazoz kapağı düzlerken fırlamasın kaşa göze maazallah ...

y.t.d.

Sayfa 472/612 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •