Sayfa 473/563 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. hayek konuya el atacakmısın. yoksa sadecce burdan mı yazacaksın, guzel bır ıtıraz metnı olusturabılırmısın ?

2. Bu arada çok kötü hastayım.. Bu herifin kahrından motorsiklet sürmeye başladım.. Bu kışta da çarpıldık..
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. Bu arada rta yatırımcıları sanki gerekli tepkiyi göstermiyor gibi.. Bende de güler yok ama, bu sessiz kalacağım anlamına gelmez..
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. Bir insan Soy Adını bu kadar lekeleyebilir, birisi de çıksın: Helal olsun sana patron demiyor. Güven sıfır, patron yine ne fırıldaklık peşinde diye düşünüyor herkes. Milletin o kadar canı yanmış.!

5.  Alıntı Originally Posted by ELSABR Yazıyı Oku
    Bedelliye katılanlar dava açmalı. Kanunda taahhütlere aykırı harektlerde iade talep edilebilir. Deniyordu

çok açık iyi niyet olmadığı belli.
    Böyle bir şey var mı, varsada iade etse ne olacak ki, ez fazla bedelli maliyetini alırsınız bu durumda, zaman kaybı, paranın değer kaybı ne olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by ELSABR Yazıyı Oku
    Bu arada rta yatırımcıları sanki gerekli tepkiyi göstermiyor gibi.. Bende de güler yok ama, bu sessiz kalacağım anlamına gelmez..
    evet ben hayekden esaslı bır ıtıraz ve haykırıs beklerdım ama tık yok. normal mı karslıyor acaba..

7. Bu arada son baktığımdan bu yana sayfalar bu kadar ilerleyince bir gelişme oldu sandım, heyecanlanmıştım

8.  Alıntı Originally Posted by finaktif Yazıyı Oku
    böyle bir şey var mı, varsada iade etse ne olacak ki, ez fazla bedelli maliyetini alırsınız bu durumda, zaman kaybı, paranın değer kaybı ne olacak.
    örnek öyle bir şey olduğunda yasal faizler işletilir..

Sayfa 473/563 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •