Sayfa 473/1002 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ve Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile görüşecek.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    karının ADASI var simit yeriz diyor.. yalaklıkta yeni zirve..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

yarım çay

yarım simit

Yarım ekmek arası tükrük köftesinden sonrası gelinen yer yarım simit'e

Bir bit ya 20 yıllık reklam arası yeter.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

TCMB, TL zorunlu karşılıklara uygulanan faiz/nema oranını teknik düzenlemeyle 100 baz puan indirdi

TCMB'nin yüzde 9,50'den yüzde 8,50'ye çekilen faiz oranı 17 Aralık'tan itibaren geçerli olacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Süper kupa finali 5 Ocak günü Katar’da yapılacak / TFF

Bloomberg HT’de İş Dünyası programına konuk olan Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği (EVSİD) Başkanı Talha Özger ve Antalya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar ithalata bağlı ürünlerde fiyatlandırma yaparken yaşadıkları zorluklara değindi.

Konu hakkında Özger, “Girdi maliyetlerimiz tamamen Dövize bağlı artış gösteriyor. Bazı ürünlerde ambalajın fiyatı ürünün fiyatının önüne geçiyor ve bunları da ihracat yaparken fiyatlandırmada zorlanıyoruz.” diye konuştu.

Bahar ise şunları söyledi: İthalata bağımlı ürünlerde kura maruz kalıyorsunuz. Sanayicinin istediği bir şey var. Bir an evvel dalgalanmanın durmasını istiyoruz. Çünkü şu anda ne maliyet hesaplayabiliyoruz, ne de geleceği görebiliyoruz.

tabana YONCA alış yazdım...

ben manyakmıyım

Alıntı Originally Posted by medwig Yazıyı Oku
    tcmb, tl zorunlu karşılıklara uygulanan faiz/nema oranını teknik düzenlemeyle 100 baz puan indirdi

tcmb'nin yüzde 9,50'den yüzde 8,50'ye çekilen faiz oranı 17 aralık'tan itibaren geçerli olacak
    düşüşün nedeni bu mu

Sayfa 473/1002 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •