Sayfa 479/932 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Derimod Temel Analiz Puanı (10 üzerinden)

Derimod : (TSİ = 14.30 - 14.45)
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046

Derimod : 2 (İki) Görünüm : Sınırlı Negatif (Batık riski taşımıyor)
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku

Derimod : 2 (İki) Görünüm : Sınırlı Negatif
    Teşekkür ederim abi eline sağlık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Derimod Temel Analiz Sonuç Raporu :

- Son Bilançosuna göre karlılıkta az bir iyileşme görülse de finansallarında tam manada kayda değer bir gelişme bulunmuyor. Derimod için bundan önceki "Sınırlı Negatif" öngörümüzü değiştirmeyip, hisse hakkındaki olumsuz düşüncemizi aynen koruyoruz...

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Derimod Temel Analiz Sonuç Raporu :

- Son Bilançosuna göre karlılıkta az bir iyileşme görülse de finansallarında tam manada kayda değer bir gelişme bulunmuyor. Derimod için bundan önceki "Sınırlı Negatif" öngörümüzü değiştirmeyip, hisse hakkındaki olumsuz düşüncemizi aynen koruyoruz...
    Eyvallah abi

6.  Alıntı Originally Posted by ERDEMİR Yazıyı Oku
    sayın BJK Coccinella müsadenizle bir şeyi de ifade etmek istiyorum.arkadaşınızın eğer bir kaybı varsa buna bende üzülürüm.rahmetli kayınpederimin bana bıraktığı en büyük manevi miras vardan zarar gelmez sözüdür.bu nedenle tanıdığım veya tanımadığım insanların varlığa kavuşmasına sevinir,yokluğa düşmesine üzülürüm.eminimki arkadaşınız burayı,burda yazilanları takip etseydi bence size değerli ve kazançlı öngörünüz için teşekkür ederdi diye haddim olmayarak düşünüyorum.her zaman ifade ettiğim bir düşüncemi tekrar ifade etmek isterim.kar ve zarar kardeştir.asıl olan niyettir.sizin niyetinizin iyi olduğunu sizi takip eden herkes bilir.bence kazandığımızda teşekkür ettiğimiz gibi kaybettiğimizde de teşekkür etmeliyiz.önemli olan niyet ve gayret diye düşünüyorum.tekrar çabalarınız için teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.saygılarımla.(ayrıca elfida paylaşımınız için tekrar teşekkür ederim)
    tolga hocam ve buranın müdavimlerini tenzih ederek....
    insan iyiliği kendinden, şerri başkasından kaynaklandığını zannedince....
    insanlarının çoğunun nefsi her daim başkalarını suçlamaya çalışır....
    böylece nefis kendini tezkiye(temizleme) ederek.... nefis her daim düşmanlığına devam eder....

bu durumda ortaya vebal kavramı konu olur ki.....
    burada tolga bey başta olmak üzere fikirlerini paylaşanların....
    hiçbiri vebal almamaktadır....

burada yazılan fikirleri (yazan kişileri) vebal kavramıyla ilişkilendirmek....
    kesin olarak cahilliktir.... her insanın yaptıklarından sorumluluğu önce kendinedir....
    insan, cahillik yapanın sorumluluğunu kendi üstüne almaz ve almamalıdır...
    emek vererek...fikir vermek başka, fikri eleştirmek başka, fikre değer vermek başkadır...

çünkü hiç kimse yarın ne olacağını bilemez....ancak olabilme ihtimalleri adına fikir yürütür ki...
    buna istişare denir.....
    akıl, akıldan üstün olduğuna göre.... bana düşen...

fikirlere saygı duymak.... emek verilen çalışmalar için teşekkür etmek.... iyi niyetle daha evla olana ulaşmaya çalışmaktır....

çünkü buranın müdavimleri.... yazdıklarıyla erdemlilik vasıflarını taşıyan naif insanlar.....

vebal korkusuyla....ilim meclisi dağılmasın ümidiyle....hepinize selamlar...saygılar...teşekkürler....

sn erdemir...yazınızı alıntılamamdaki sebeb...
    sizinle aynı düşünceleri paylaştığım içindir....
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    tolga hocam ve buranın müdavimlerini tenzih ederek....
    insan iyiliği kendinden, şerri başkasından kaynaklandığını zannedince....
    insanlarının çoğunun nefsi her daim başkalarını suçlamaya çalışır....
    böylece nefis kendini tezkiye(temizleme) ederek.... nefis her daim düşmanlığına devam eder....

bu durumda ortaya vebal kavramı konu olur ki.....
    burada tolga bey başta olmak üzere fikirlerini paylaşanların....
    hiçbiri vebal almamaktadır....

burada yazılan fikirleri (yazan kişileri) vebal kavramıyla ilişkilendirmek....
    kesin olarak cahilliktir.... her insanın yaptıklarından sorumluluğu önce kendinedir....
    insan, cahillik yapanın sorumluluğunu kendi üstüne almaz ve almamalıdır...
    emek vererek...fikir vermek başka, fikri eleştirmek başka, fikre değer vermek başkadır...

çünkü hiç kimse yarın ne olacağını bilemez....ancak olabilme ihtimalleri adına fikir yürütür ki...
    buna istişare denir.....
    akıl, akıldan üstün olduğuna göre.... bana düşen...

fikirlere saygı duymak.... emek verilen çalışmalar için teşekkür etmek.... iyi niyetle daha evla olana ulaşmaya çalışmaktır....

çünkü buranın müdavimleri.... yazdıklarıyla erdemlilik vasıflarını taşıyan naif insanlar.....

vebal korkusuyla....ilim meclisi dağılmasın ümidiyle....hepinize selamlar...saygılar...teşekkürler....

sn erdemir...yazınızı alıntılamamdaki sebeb...
    sizinle aynı düşünceleri paylaştığım içindir....
    Sağolun Güzel insan...Saygılarımla,

Alıntı Originally Posted by ERDEMİR Yazıyı Oku
    sayın BJK Coccinella müsadenizle bir şeyi de ifade etmek istiyorum.arkadaşınızın eğer bir kaybı varsa buna bende üzülürüm.rahmetli kayınpederimin bana bıraktığı en büyük manevi miras vardan zarar gelmez sözüdür.bu nedenle tanıdığım veya tanımadığım insanların varlığa kavuşmasına sevinir,yokluğa düşmesine üzülürüm.eminimki arkadaşınız burayı,burda yazilanları takip etseydi bence size değerli ve kazançlı öngörünüz için teşekkür ederdi diye haddim olmayarak düşünüyorum.her zaman ifade ettiğim bir düşüncemi tekrar ifade etmek isterim.kar ve zarar kardeştir.asıl olan niyettir.sizin niyetinizin iyi olduğunu sizi takip eden herkes bilir.bence kazandığımızda teşekkür ettiğimiz gibi kaybettiğimizde de teşekkür etmeliyiz.önemli olan niyet ve gayret diye düşünüyorum.tekrar çabalarınız için teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.saygılarımla.(ayrıca elfida paylaşımınız için tekrar teşekkür ederim)
    Ben bu mesajınızı kaçırmışım, Sayın @yörük@ cevaplayınca farkettim, özür dilemek isterim.

Sıkıntı zaten kendimizi bir türlü ifade edemememiz. Burayı izlese idi sıkıntı yoktu. Ben elimden geleni yapıyorum. Kazanmak kaybetmek benim için normal hale geldi. Ama bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışacağım. Uyarılarınız ve görüşleriniz benim için önemli ben de size teşekkür ederim.

Sayfa 479/932 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •