Onemli Gunler Banner
Sayfa 48/967 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 377 - 384 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Tam da demeye çalıştığım bu işte . 0.78 TL olsun rahat rahat gönlümüz Kavi alalım değil mi ? İsterse iştirak satmasın . ISGSY nin hepsine tamamına talip olalım değil mi ? Çakal kağıt öldürmüyor adeta süründürüyor .
    Kasa daki nakit kadar değeri yok kağıdın nerdeyse .
    Aman 0.78 falan olmasın yoksa evi arabayı satıp buna basmam lazım, hanımla papaz etme beni

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,899
    BEn De aynısını yapardım . Önce nakit sonra araba sonra Yatırım gayrımenkuller evimi asla sokmam ise . Hanımla papaz olmak ben de istemem . Ama o fiyat beni delirtir .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

3. Değerli arkadaşlar,
    Akbank yatırım hesabım üzerinden alım satımlarımı yapıyorum. İsgsy hissemde satım yaptığımda %1 civarında bir komisyon kesiliyordu. Akbank'ı arayıp sorduğumda bunun "Yatırım ve Girişim" hisselerindeki satımlarda devlet karınız üzerinden %10 stopaj kestiğini öğrendim. Hisse alım satım komisyon oranım % 0.1

Bu durumda kısa vadede "yatırım ve girişim" hisse senetlerinde alım satım yapmak mantıklı olmuyor. Nerden bulaştım bu lanet hisseye ((

Diğer aracı kurumlarda da bu aynı mıdır?
    Bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.

4. 1.61 den 1.52 ye 4bin küsür lot var, ben isyat yada citi olsam tek kalem cizerim, 1.52 de bekleyen vatandaşa da veririm on bin lotunu, salarım korkuyu ky nın böğrüne
    adamlar allahtan insaflı ama

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,487
     Alıntı Originally Posted by bilenbiri35 Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar,
    Akbank yatırım hesabım üzerinden alım satımlarımı yapıyorum. İsgsy hissemde satım yaptığımda %1 civarında bir komisyon kesiliyordu. Akbank'ı arayıp sorduğumda bunun "Yatırım ve Girişim" hisselerindeki satımlarda devlet karınız üzerinden %10 stopaj kestiğini öğrendim. Hisse alım satım komisyon oranım % 0.1

Bu durumda kısa vadede "yatırım ve girişim" hisse senetlerinde alım satım yapmak mantıklı olmuyor. Nerden bulaştım bu lanet hisseye ((

Diğer aracı kurumlarda da bu aynı mıdır?
    Bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.
    Allah kurtarsin.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,487
    Temettu de stopajsiz ama..
    Kemiksiz lop et gibi..��
    Tabii verirse namissiz.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7. Endeks 20bin arttı hisseler uçtu uyuz eşşek yerinde saydı.
    Bizim paracıkları baydı.1,28 iyidir ,0,78 ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

8. Üretim reform paketi

Üretim Reform Paketi Meclis gündemine geliyor
    NTV.com.tr
    11 Mayıs 2017 Perşembe
    Ekonomi
    sanayi7.jpg
    Hükümet, referandum sonrasında ekonomide reform çalışmalarına hız verdi. Dört alandaki reform paketlerinden ilki tamamlandı. Yarından itibaren Meclis gündemine gelecek olan "Üretim Reform Paketi" ile sanayicilerin maliyeti, yıllık bir virgül bir milyar lira azaltılıyor. Sanayicilere yeni teşvikler de geliyor.

Başbakan Binali Yıldırım'ın, "Seçim geçti, artık geçim zamanı" sözleriyle açıkladığı yeni ekonomik reformlar için ilk adım atılıyor.

Üretim reform paketi, Meclis gündemine geliyor. Mayıs sonuna kadar yasalaşacak olan üretim reform paketi, sanayicilerin yıllık maliyetini bir milyar liradan fazla azaltacak. Yeni teşvikler de getirecek.

Paketle sanayicilerin yıllık 344 milyon liralık elektrikte TRT payı kaldırılacak. Yılda 233 milyon lira ödenen haftasonu çalışma izni alma zorunluluğuna son verilecek.

Organize sanayi bölgelerindeki yıllık 360 milyon liralık emlak vergisi kaldırılacak ve 127 milyon liralık yapı denetim bedeli indirimi sağlanacak.

Kamu ihalelerinde yerli üreticiye yüzde 15 fiyat avantajı sağlanacak. Üniversitelerle yapılacak işbirliği için de yıllık 342 milyon
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    lira devlet desteği verilecek
    .
    ------------------------------------

Eğer gerçekleşirse bizim ortoproya yarar hemde iyi yarar ne zamandan beri şirket bunun beklentisi içerisindeydi.

Sayfa 48/967 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •