Sayfa 480/1001 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580980 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    O dediginiz vasıflara sahip birisi, burada kendini ifşa etmez.
    Valla ne tür manyaklar var bilmiyorum ortada .

Adama tekelci sarışın satmadı diyorum hisse tüyosu budur diyor bazı akıllılar .

MB çalışan Samimi arkadaşım var arayayım da yazayım mı ne isteniyor ki .

İsterseniz Whatsapp dan yazıp ekran görüntüsü de atarım isterseniz .

Tanrım yaratıyorsun bari takip et .

GAya abi ne olacak bu insanların hali

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Burada devlet üst kademelerinde çalışmış veya halen haber alabileceği kaynağı olan varsa, aşağıdaki sorumu yanıtlayabilir ;

Bir an düşündüğümüzde varsayalım ki ; hazine ( bilemediğimden ) , merkez vb. yetkili kurum doları yurt dışından misal 10 tl. ye temin ederek işleri yürütebilir mi ? Yani içeride yerliye kur 6,86 ama dışarıya ( yabancıya ) 10 tl olabilir mi ?

Düşünmek beyin için sağlıklı diyorlar. biz de düşünmeye çalışıyoruz.
    Devletle bağım yok. Ama şunu söyleyebilirim. Dolarını 10 TL’ye bozan insan. o tl’yi ne yapacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    O dediginiz vasıflara sahip birisi, burada kendini ifşa etmez.
    İfşa etmeden yazmayı becerebilir ) Zaten , kesin bilgi sormuyoruz. Sadece böyle bir şey olabilir mi, olma imkanı olabilir mi diye merak ediyorum. Hani bazı yerlerde - yerliye 3 yabancıya 5 - çok oluyor. Sinop ta olduğu gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Devletle bağım yok. Ama şunu söyleyebilirim. Dolarını 10 TL’ye bozan insan. o tl’yi ne yapacak

Ohhhh ,bunu siz söylemeyiniz sn. egeli. Neler neler yapılır. Şimdi siz yurt dışından 100 bin dolar getirerek 6,86 dan satarsanız 686 bin tl. niz olacak , ama 10 tl. den satarsanız 1 Milyon tl. niz olacak.

Sadece BIST de bile kaç kat kazanç ....... Bir de bunu profesyonel finansçının kullandığını düşünürsek şahane bir ayrıcalıktır.
    İşini bitirip giderken kazandığı tl. ile yine sabit kur dan ( 6,86 veya 7 den ) dolarını aldığını düşünün !!!

Bu nedenle bu kadar da taviz verilmez diye düşünerek sormuştum. Youtub videolarında herkes bir şeyler anlatıyor, kafam karıştı.

5. Bu işi bilse bilse Ayhan başkan bilir . Ama şimdi deniz- kum, tatil diye başlığa bile uğramaz. Uğrasa da görmezden gelir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Ayasofya'nın gişe gelirinin 7 yıl daha İsviçreli şirkette olduğu ortaya çıktı. Meğer bunu bile satmışlar, hiç haberim yoktu:

https://halktv.com.tr/service/amp/gu...mpression=true

https://www.sicpaturkey.com.tr/projelerimiz.php
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku

kıvırıp kıvırıp sokacak bir yere, nerede açık bir delik varsa veya nerede bu akla uyacak biri varsa..?

8. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ayasofya'da ilk namazı sizin kıldırmanızı istiyoruz" diyen Bediüzzaman Said Nursi'nin talebesi Hüsnü Bayramoğlu'na "O kadar da değil" şeklinde cevap verdi.

Sayfa 480/1001 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •