Sayfa 480/1015 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580980 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: Viop LIX

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    2.gruptakiler zaten tüm aracı kurumların öncelikli tavsiye ettiği hisseler. Aslında genel piyasa profesyonellerine ve fonlara bakınca bu hisseleri almak zaten doğrusu..
    Ben de şu an aktif olarak Tüpraş , Mgros,Pgsus, Kchol ,Kcaer ve 2 farklı enerji şirketi var..2 tane de oranı az olarak spekülatif hisse...Tabi ara ara değiştirerek şu zamana kadar geldik..Genelde bilanço dönemleri ve önemli haberler olunca belli zamanlarda değiştiriyorum.. Alışkanlıktan ekran izliyorum hala. Sanırım hastalık

Sen enerjilerin hareketleri anlık görsen Petkim e bu ne uyuzmuş dersin
    Bu seçimler birazda kişilerin karakterleriyle alakalı, mesela ben trade etmeden 1 haftayı zor getiririm kar da oturmak batar
    Mesela geçen sene enjsa vardı sepetimde güzel bir hisseydi bi sattım bi daha alamadım, el turco abi 45 e düşerse hiç tereddüt etme demişti belki hatırlar neyise endekise düzeltme geldi elturco abinin dediği gibi 45 altına vermediler, aldım mı evet aldım iki gün sonra sattım bi daha alamadım
    Bana sattığım zaman alttan alabileceğim hisse olmalı çünkü ben yatırımcı profiline uygun bir kişi değilim

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Seçime kadar aşağı yok bencede arada ufak tefek aksaklıklar hariç hepmyukarı seçimden sonrada dolarla beraber dolar rallisi yapabilir.
    Başkan biliyorsun bizler ne zaman bir fikirde olsak pala tersini yapıyor.
    Ben de senin gibi düşünüyorum. Seçime kadar olumlu olacaktır piyasa..Bakalım ne yapacaklar..

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    başkan senin kaat tavan oldu.

kaç tavanı var sence.

bekle bizi nividya elektarını alacaz..

Tuhaf bi kağıtşirketin çoğu indeksin. Buda despc in çoğu hissesinin sahibi. Kağıtta konuşulan rakamları teleffuz ettim dün dolar topiğinde yada burada ama olsa bile ben oraya kadar bekleyemem
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Vadeli USDTRY kontratlarını tablo yaptım ama detaylı bakmak lazım, faizler düşük gibi.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Başkan biliyorsun bizler ne zaman bir fikirde olsak pala tersini yapıyor.
    Ben de senin gibi düşünüyorum. Seçime kadar olumlu olacaktır piyasa..Bakalım ne yapacaklar..
    Seçimden sonra bi saçmalık yapıp şimşeki uçurmazlarsa yada erken faiz indirmeye başlamqzlarsa bence seçimden sonrada gidici
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu seçimler birazda kişilerin karakterleriyle alakalı, mesela ben trade etmeden 1 haftayı zor getiririm kar da oturmak batar
    Mesela geçen sene enjsa vardı sepetimde güzel bir hisseydi bi sattım bi daha alamadım, el turco abi 45 e düşerse hiç tereddüt etme demişti belki hatırlar neyise endekise düzeltme geldi elturco abinin dediği gibi 45 altına vermediler, aldım mı evet aldım iki gün sonra sattım bi daha alamadım
    Bana sattığım zaman alttan alabileceğim hisse olmalı çünkü ben yatırımcı profiline uygun bir kişi değilim
    Evet yatırımcı profili çok önemli..Karda durmak cidden kolay değil.
    Kar tamam ama bazen düşerken o karın eridiğini sindirmek de kolay değil....İşin bu yönü de var.Her zaman yolunda gitmeyebiliyor işler. O zaman insan bazen keşke satsaymışım diyebiliyor..
    Ben belli ortalamalar altına inince kademeli mal azaltıyorum...O şekilde korunmaya çalışıyorum ama zirveden yada zirveye yakın mal satma şansım hiç bir zaman olmuyor..

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Seçimden sonra bi saçmalık yapıp şimşeki uçurmazlarsa yada erken faiz indirmeye başlamqzlarsa bence seçimden sonrada gidici
    İşte ben o konular da tedirginim.. Özellikle Şimşek konusunda.Eğer aniden giderse ve gene full malda olursam canım çok yanar
    Normalde olmaz diyemiyor insan. Malum 1 cümlelik yazıya bakar bizde bu işler...

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    İşte ben o konular da tedirginim.. Özellikle Şimşek konusunda.Eğer aniden giderse ve full malda olursam canım çok yanar
    Normalde olmaz diyemiyor insan. Malum 1 cümlelik yazıya bakar bizde bu işler...
    O zaman şort olanlar hariç herkesin canı çok yanar batanlqrın haddi hesabı olmaz
    7 milyon yatırımcı gene 700.000 lere iner

Sayfa 480/1015 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •