Onemli Gunler Banner
Sayfa 483/956 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Ya arkadaş 30 yıldır borsadayım sistem aynı hiç degismiyor. alıyorsun düşüyor,
    Satıyorsun çıkıyor...
    Ha arada suyun akışı
    Denk geliyor nadirende olsa...
    Sonuçta hep kahveci kazanıyor.
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

2. Komedi...
    Arkadaş aldığın fiyata bak, sorduğun soruya bak.Sen bir Tarotçuya uğra fal baktır.
    Bu hisse Afyon.Kafası güzel olur da Afyonu patlarsa aldığın fiyatı aynı hafta görür.Ha olur da terse başarsa dediğin rakamında görür diğer arkadaşın dediği rakamları da.Başta Sierra Sabancı varken, para hırsı ve bitmeyen sömürü isteğiyle adamın kanını emerler.YTD
     Alıntı Originally Posted by dogan1234 Yazıyı Oku
    Biliyorsan cevapla arkadaşım. Adam gibi soru soruyoruz.

3. burda gerçekten büyük zararlarda bekleyen insanlar , adam gibi soruyor sak bu insanları da düsunerek bir şeyleri telavuz etmemiz lazım degilmi mastr arkadaş aciklamiş sinirler harap olmuş bir birimizi yormayalım lutven

SM-J120F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by tasovali05 Yazıyı Oku
    Vayyy şahın tayfası buraya mı geldi acaba beton mikseri falan derken , gerçi adel de baya çarpıldınız ,bizde carpıldık ama burada bi koku mu aldı şahınız acaba Bi bakayım dedim haftalık grafiklerde pozitif uyumsuzluk var , haftaya 4,57 üzeri 5,02 oranın uzeri buyuk kopuş olur gibi gorunuyor grafiklerde .. Tabi RSI de donus akabinde bu hareketlerden bahsedebiliriz. Grafik yapıştırmayı denedim ama başarılı olamamış olabilirim, İzleyelim bakalım haftaya !!! ASLA YTD
    Pozitif uyumsuzluk ben de gördüm. Bence de yakın bir zamanda 5.00 değer. Bugün 4.55 ten aldım tekrar. En son 5.53 ten satmistim eylül ortaları gibi. Gereksiz yere satıldı bu kadar. Bu ara iyi haber gelse güzel olur.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Dün golts çimento %15 yapmış.
    Helal olsun
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

6. 10 basamak yukarı 7 basamak aşağı

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by RamunRa Yazıyı Oku
    10 basamak yukarı 7 basamak aşağı

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Oda bir sefer oluyor sonra hep aşağı...

Sayfa 483/956 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •