Sayfa 484/983 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Madde 18-a şöyle diyor. Hurgz da böyle bir durum yok benim bildiğim kadarıyla. Diğer 2 madde hiç uymuyor zaten.

a) Halka açık ortaklık paylarının veya oy haklarının iktisabının, finansal güçlük içinde bulunan ortaklığın mali yapısının güçlendirilmesi bakımından zorunlu olan bir sermaye yapısı değişikliği gereğince gerçekleştirilmesi

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 17 temmuz itibari ile yasal faiz işlemeye başlar.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Panik yapmaya hiç gerek yok, yönetim değişikliği olmuş bu durumda SPK yatırımcıyı daima korur red gelmesi gerek, yarın borsa da yukselir yüksek ihtimalle.

4. Uzuldugum tek sey var... !!!
    Ben buralarda bu isin garantisi yok derken o kadar
    benimle dalga gecip hakaret etiler....
    Bir yerde o benimle dalga gecip hakert edenlere demek istedigim tek sey var.
    Son gulen kazanir

5. Adamlar adilikte kanunsuzlukta sinir tanımıyor,kimse panik yapmasin..,1.612 fiyat kesin ve muafiyet alamazlar migros batik kileri aldı çağrı muafiyeti istedi hemde hissesini 0.15 kurustan aldi.cgriyi 2.3 borsa ortalamasından yaptı.borsa ortalaması yüksek olduğu için.eeger çağrı nin fiilen baslayacagi günden önceki günkü merkez kuru 4.4581 den yüksekse aradaki fark kadar çağrı fiyatı yukselir.kacamaz Demirören.

6. benim bilgime göre mutlaka çağrı olacaktır,içiniz rahat olsun.
    en kötü fiat görüşmelerin başladığı tarihten geriye 6 aylık ortalama olacaktır.
    ama ortada ödenen bir bedel olduğu için 0.3615 dolar üzerinden çağrı olacaktır bana göre.
    spk tebliğinde bu iki şıktan hangisi yüksekse o fiat üzerinden çağrı yapılır der.
    öyle ben çağrıdan muaf olmak istiyorum demeyle olmaz..

isteyen www.spk.gov.tr sayfasında çağrı tebliğine bakabilir...

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

7. bu gun bu kagatı 1.7 almayan yagrın 2 liradan alacak demirörene bak be 20 milyon liralık adam banamı sordun alırken bu günkü kur üzerinden alacak demeki daha onc yazdıgım gibi hüriyetemlak karını *** etmek istiyorlar

8. Bunlar ne pis insanlar ya...

Hurgz al . 36x fiyattan sonra ben çağrı yapmıyacağım... yemezler... spk izin vermez....

hade birileri baskı yaptı spk izin verdi...

dava manyağı olurlar...

zaten ucuza kapattın birde öldüm fiyat manipilasyon...

ülkede düzgün işadamı yok mu bu ne ya...

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 484/983 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •