Sayfa 486/1001 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586986 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Cok gecmis olsun Bashganim...

Bu millete acimayacaksin, firsatini buldun mu sen de yerlestireceksin...

Ben malesef bunu 60 yasindan sonra ogrendim..

Syg,

vicdan denen şey çok kötü bi duygu
    olmaması lazım yada hak edene hakettiği gibi davranabilmeyi becermek lazım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Kolayı var koli bey arabada ve üstünüzde muska taşıyın daha iyi ve ucuza halletmiş olursunuz. Bunun bir üstü hocaya gidip üfletmek.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    vicdan denen şey çok kötü bi duygu
    olmaması lazım yada hak edene hakettiği gibi davranabilmeyi becermek lazım
    Pimaş boru kısmını anlamadım ama önemli değil EYT haberini de anlamadım zaten.
    Bugünlük benden bu kadar.
    Sanırım bugün mala bağladım.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Pimaş boru kısmını anlamadım ama önemli değil EYT haberini de anlamadım zaten.
    Bugünlük benden bu kadar.
    Sanırım bugün mala bağladım.
    gayet basit pimaş boruyu çuvalın ortsına koyuyorsun içine çürük çarık küçük ne varsa dolduruyorsun pimaş dururken çuvalı dolduruyorsun
    pimaşı çekip çıkarınca işe yaramaz her şey çuvalın tam ortasında görünmeyecek şekilde kalıyor çuvalı bağlıyor
    bemnim gibi yoldan gelirken bi çuval soğan alayım hem çiftçi kazansın hem ben diyen salaklara sokuşturuyorlar
    ertesi sene aynı yerden geçtim bulamadım o ihtiyarı görsey saydıracaktım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    gayet basit pimaş boruyu çuvalın ortsına koyuyorsun içine çürük çarık küçük ne varsa dolduruyorsun pimaş dururken çuvalı dolduruyorsun
    pimaşı çekip çıkarınca işe yaramaz her şey çuvalın tam ortasında görünmeyecek şekilde kalıyor çuvalı bağlıyor
    bemnim gibi yoldan gelirken bi çuval soğan alayım hem çiftçi kazansın hem ben diyen salaklara sokuşturuyorlar
    ertesi sene aynı yerden geçtim bulamadım o ihtiyarı görsey saydıracaktım
    Vay kardeş.
    O Pimaş’ı alıp…..

6.  Alıntı Originally Posted by joli Yazıyı Oku
    2021 aralıkta (Sadece yatarak) 10bin ödediğim aile sağlık sigortası, yeni teklif 30 bin.
    Yapma yav, bende mayısta 4500tl ye sadece yatarak yaptırmıştım. Desene bizede 15bin tl yi kitleyecekler. O da şimdilik.

7. Bende kabuklu ceviz den kazık yemiştim yolda gördüm bir kaç tane kırdı baktım fena değil fiyat da uygun dedim ver 5 kilo yarısının içi boş çıktı geçirmeyi seviyoruz

Sayfa 486/1001 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •