Sayfa 498/1030 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Tahviller 28 cıktı. Yüksek enflasyon beklentisi var. 24 faizler bu piyasada düşük kalıcak.
    25 Ekim'de merkez bir 100-150 baz puan daha ütüleyebilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    2 gündür eft limit arttırım talebim var hala 30bin olarak duruyor. akşam yeniden mt görüştüm fakat max 500bin olabileceğini söyledi. benim talebim 750k idi. bakalım ne zaman 500bin olacak.
    Limit arttırım talebini müşteri temsilcisine mi yapıyoruz, artıp artmadığıni internet bankacılığından kontrol edebildiniz mi?

3.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    hocam bana gönder ben sana net %27 veriyim

32 gün sonra 511.835 TL hesabında

syg,
    hoşşşt

uzaaa bilader

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Kaldi bile ama bankalar agiz birligi yapmiscasina 5 puan geriden geliyorlar o da enaz 5 puan!!

O bu degilde sterlin selale yapiyor ona anlam veremedim
    ab ingiltereye rest cekti. ingilizler uzun yıllar kendine gelemez.

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Dijitalde pazarliga bile gerek yok
    ON direk 26.5 veriyor herkese sizinki sube sanirim
    Ben şube müşterisiyim, eşime dijital hesap açtırdım ama oran vermek için ne aramışlar ne sormuşlar. İki defa hatırlatmış. Ben de nkolaya aktardım o n te kalan kısmı yaklaşık 26,55 mk sı
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Luckyboy Yazıyı Oku
    Limit arttırım talebini müşteri temsilcisine mi yapıyoruz, artıp artmadığıni internet bankacılığından kontrol edebildiniz mi?
    Internet subede guvenlik ayarlari diye bolumun altinda islem yetki guncelleme diye kisim var oraya tikliyorsun. Islemler arasindan eft ve havale kisimlari 30000 geliyor. Oraya ne istersen yaz kaydet

Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    ab ingiltereye rest cekti. ingilizler uzun yıllar kendine gelemez.
    Valla vadeler duserse dolar yerine sterline girmek mantikli gibi. Ingiliz ayaga kalkarsa ucusa gecer
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by Jordan Yazıyı Oku
    Ben şube müşterisiyim, eşime dijital hesap açtırdım ama oran vermek için ne aramışlar ne sormuşlar. İki defa hatırlatmış. Ben de nkolaya aktardım o n te kalan kısmı yaklaşık 26,55 mk sı
    Hocam yarin alo deyin eser hanim isteyin baglarlar. O bugun iyi oran verdi. 27 on i zorlayin derim

Sayfa 498/1030 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •