Sayfa 498/1009 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Nkolay düzeldi giriliyor

2.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Güncelleme yapıldığı söyleniyor. Merak etmeyin dendi.
    sene 2013

a bankı ararken aktif bankı aramışım , ben a bank diye konuşuyorum meğerse aktifmiş , faizleri en az 200 puan yüksek olduğu öğrenince muhabbet ve hesap açıldı .
    forumda adı geçmiyor ,bir tek yazan skaywater isimli arkadaş yazıyordu , neyse bağladım ama korkuyla .
    bir gün sonra forumda başladılar o banka kapatılır para yatırılmaz diye , iki üç gün sonrada haberlerde kendi şirketlerine haksız kredi kullandı diye ekonomi sayfalarında manşetten haberi görünce beynimden vurulmuşa döndüm , hemen mt yi aradım cevap yok , bir daha cevap yok , sonra müdürün telefonunu almıştım aradım telefon kapalı , eyvah dedim buraya kadarmış gitti tüm birikimleri diye , 20 dk sonra müdür aradı nasıl heyacanla konuşuyorum adam demesin uçaktaydım şimdi indim ve aradım , sorun yok korkma diye teselli edince derin bir nefes almıştım , maziden bir anı

3. neyse konumuza dönelim

bu gece acaba kim alınır görevden ? ben bu yeni mb başkanının çok duracağını sanmıyorum ama inat olursa eyvah eyhah
    yeni mb başkanından elektriği ne ben aldım ne piyasa ,nefsimden üstün ama sevemedim olmadı uymadı

4.  Alıntı Originally Posted by fanatik59 Yazıyı Oku
    Evet, aynı hata mesajını bende de veriyor.
    bu hata mesaji yuzunden kalp kirizi geciriyordum.evvelden de oldu boyle bir durum .bu hata mesajı default geliyor..aradim soyledim"" hesabınız yok "" hatasi ayri"" su an sistemsel sorun var duzelince vsvs."" yazmasi ayri ..dedim bu kadar zor mu bu is hata mesajini otomatik baska sekilde duzeltmek haklisiniz vsvs.dendi...ama bir sey degismemis

Bannerda "TL illuzyondur" mesajida cikabilir.ona gore.

6. Bu gün 45 yaş altı pek bilmez ama 2001 krizinde batan bankaların önündeki kuyruklarda ki insanları bir görseydiniz anlatılamaz ancak yaşanır benim yaşım 55 in üzerinde ve batan bankadaki hesabımı bu gün hesaplasan milyonlar eder TL olarak diyorum Allah birdaha yaşatmasın intihar edenler oldu

Bilindik bankalarla calismakta fayda var.genclerin tecrubesi cok az.

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Bilindik bankalarla calismakta fayda var.genclerin tecrubesi cok az.
    odea sizce sıkıntılımı

Sayfa 498/1009 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •