Sayfa 50/503 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 4023 madde; 393 - 400 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sen ne biliyorsun ? Boş adamın önde gidenisin

"yatırım tavsiyesi değildir"
    neden paylasşmıyorsun, gızlı bılgı mı ?

sanane ! adamın güler hissesi yok, yatırımcı değil hesap soruyor.

rtalb yatırımcının a1 girişim sermayesi ile en ufak bir ilişkisi yok , burda konuşup duruyorsun.

bir kere sen yatırımcı değilsin hangi hukuk ile spk 'ya şikayette bulunuyorsun ?

Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    neden paylasşmıyorsun, gızlı bılgı mı ?

Herkese bol kazanç dilerim.
    Paramızı kaybettikçe sinirimiz artıyor, dalacak yer ariyoruz. Önemli olan bu zamanlarda söylediğimiz sözlerdir. Kazanırsak süt li an, kaybedersek toz duman olmamalı.
    Sn Hayek i tanımam, bilmem ama yazılarından dolayı tesekkur ediyorum. Kendisi elindeki belgeleri, ongorulerini yazmis. Inanan inanir, inanmayan inanmaz, başka hisseye gider, pozisyonunu alır.
    7, 8 ay once yuklu miktardaki yatırımım TEKFEN, AGHOL ve Şişe Cam da idi. 6 ay kadar oldu olmadi yatırımınmın dörtte üçünü RTALB a geri kalanını NIBAS a kaydırdım
    Uc tavandan sonraa maalesef NIBAS lari da RTALB a döndüm.
    Teknik analizden cok anlamam, daha çok temel verilere inanırım ama günümüzde maalesef onun da önemi kalmadı.

Bu kağıda geçmemin gerekcesi; pandemide gerçekten güçlü bir ivme yakalayacagi idi. Burada bilgi veren ve kendilerine büyük haksızlık yapıldığını düşündüğüm ustadlarin verdiği bilgilere de inanarak ( hala inaniyorum) yorumve elimdeki belge bilgi ve öngörüler ve sezgileri dayanak yaparak RTA ya geçtim.
    2-3 yil önce KARDD de kağıt 1,85 iken yakın zamanda 5 tl yi asacagini yazan bir ustad ( kağıt 2.80 nden 2,20 lere geldiğinde) ne küfürler yemisti. Sonraki 6 ayda kagit 6 tl yi gordu.

Sözün kisasi;
    Bu kağıt da ederine ulaşacaktır. Psikolojisi dayanmayan en azindan başkalarını töhmet altında bırakmasın. Yorum yapanların görüşlerinden yararlanmak isteyenlere de engel olmasın.
    Sağlıcakla kalın

adamın seçtıgı ısme bak ! hayek, senden olsa olsa yiğit bulut olur.. değiş o nıkını.. bır tane öngorun tutmadı, kuyruguda hala dık tutmaya çalısıyorsun
    SM-T510 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İkiside aynı yere hizmet eden 2 kullanıcı var burda. Amaçlarının zıt yorumlarıyla karamsarlığa sürüklemek olduğunu düşünüyorum.
    Patron mu veya tahta yapıcı burayı ve sosyal medyayı çok iyi kullanır.
    vaktiniz olursa
    https://www.hisse.net/eforum/showthr...126457&page=11
    den 30 uncu sayfalara kadar okuyun. Değişen hiçbirşey yok.

ilk halka arzı Haziran 2014; 5m.900 bin sermaye ile 13 TL. %27 iskonto 2 m. hissenin halka arzı PD. 36.5 m$
    Arkasından Yatırım Fonlarının aldığı çoğunluk hisselerinin Harun Kahraman ile Twitter dan pazarlandı.

Daha sonraları da 2017 de 2 inci Kez Kahraman Harun pazarladı en zirvesinde.
    2018 de Hasan Meşe Rta yı pazarlarken. Mustafa GURBAN GLRYH i Twitter dan pazarlattılar.
    Güven AKAT - Enes Perçin zaten onların olayı da ayrı bir vukuat.

Bilançodaki olayları saymıyorum zaten. Angen ile karşılaştırınca ne işler/dümenler çevrildiği ap açık ortada.

Kendi Kitlerini RTA adıyla üreten bir şirketin teknolojisini A1 life adı altında kurulan yeni şirkete kaydırılması Diagnovital adıyla ayrı bir ürün çıkarılması başlı başına sorun.
    https://rtalabs.com.tr/en/product/mo...kits/virology/
    ve bugüne kadar devlet kurumlarının bu yapılanlara sessiz kalması çok ilginç.

Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sanane ! adamın güler hissesi yok, yatırımcı değil hesap soruyor.

rtalb yatırımcının a1 girişim sermayesi ile en ufak bir ilişkisi yok , burda konuşup duruyorsun.

bir kere sen yatırımcı değilsin hangi hukuk ile spk 'ya şikayette bulunuyorsun ?
    nerden bılıyorsun yatırımım yok, var...sen neden paylasmıyorsun sıkayet metnını, bızlerde faydalanır bır daha gonderırız kendı adımız ıle.! neden ? cunku sen patronun adamısın, esaslı bır sıkayet yazarsan bırılerıde paylasırsa , zor durum kalırsın.. senın foyan meydana cıktı hayek

Bilgiler icin teşekkürler,
    Bircogunuz gibi ben de burasıdır u uz kaldığını düşünüyorum. Bu kagittan çıksam (ki reel olarak zararimcok çok fazla) 15 tl olmus dolara mi (yarın ne olacağı için hicbilmiyorum. Umarım ulkeyi atese atan uygulamalardan biran önce donerler)

Kripto paralara mi
    Mevduat faizine mi
    başka bir hisseye mi
    Yoksa pul olmus tl ye mi dönülmesi

Öneriniz???

Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    İkiside aynı yere hizmet eden 2 kullanıcı var burda. Amaçlarının zıt yorumlarıyla karamsarlığa sürüklemek olduğunu düşünüyorum.
    Patron mu veya tahta yapıcı burayı ve sosyal medyayı çok iyi kullanır.
    vaktiniz olursa
    https://www.hisse.net/eforum/showthr...126457&page=11
    den 30 uncu sayfalara kadar okuyun. Değişen hiçbirşey yok.

ilk halka arzı Haziran 2014; 5m.900 bin sermaye ile 13 TL. %27 iskonto 2 m. hissenin halka arzı PD. 36.5 m$
    Arkasından Yatırım Fonlarının aldığı çoğunluk hisselerinin Harun Kahraman ile Twitter dan pazarlandı.

Daha sonraları da 2017 de 2 inci Kez Kahraman Harun pazarladı en zirvesinde.
    2018 de Hasan Meşe Rta yı pazarlarken. Mustafa GURBAN GLRYH i Twitter dan pazarlattılar.
    Güven AKAT - Enes Perçin zaten onların olayı da ayrı bir vukuat.

Bilançodaki olayları saymıyorum zaten. Angen ile karşılaştırınca ne işler/dümenler çevrildiği ap açık ortada.

Kendi Kitlerini RTA adıyla üreten bir şirketin teknolojisini A1 life adı altında kurulan yeni şirkete kaydırılması Diagnovital adıyla ayrı bir ürün çıkarılması başlı başına sorun.
    https://rtalabs.com.tr/en/product/mo...kits/virology/
    ve bugüne kadar devlet kurumlarının bu yapılanlara sessiz kalması çok ilginç.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    SM-T510 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

sen hakikaten süzme gerizekalısın şahooo

hukukçu olan hissedarxd ama nedense sadece benim metni merak ediyorsun. niye ?

burda hergün patrona methiyeler dizdiğini bütün forumun malumu ! kimin patronun adamı olduğu belli yani
    nerden bılıyorsun yatırımım yok, var...sen neden paylasmıyorsun sıkayet metnını, bızlerde faydalanır bır daha gonderırız kendı adımız ıle.! neden ? cunku sen patronun adamısın, esaslı bır sıkayet yazarsan bırılerıde paylasırsa , zor durum kalırsın.. senın foyan meydana cıktı hayek

8.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Nerde o fıbonaccı, sınsı sınsı gıdıyormu ? Bag evınde murat la kuzu yıyor mu ? Nerde bıraz grafık atsın.. Eglenelım.. Sende alkış tutuyordun hayek , nerde senın adamın fıbonaccı, ısımlere bak bırde bırı hayek, dıgeerı fıbonaccı ama bır tane beklentılerıne yonelık gelısme olmadı, adınızı degıstırın, mıllt sıze ınanıp alıyor.. Bu bıle bır algı. Hayek ıle fıbonnacı bugunlerı gorseydı sızı dava ederdı..
    Şahoooliii..
    Fibonacci paraya para demiyor..
    Şu endekste nereye dokunsan kar yazıyor..
    Sırf senin yüzüne buraya yazmıyorum.En boş yazan sensin.Hiçbir faydan yok..
    Burada yararlı paylaşan herkesi kacırmak için elinden geleni yapıyorsun..
    Elinde 1 lot bile hisse olduğunu bile düşünmüyorum..
    Yani şaholi ne halin varsa gör..
    Boş boş yazmaya devam et

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 50/503 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •