Sayfa 50/792 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 6330 madde; 393 - 400 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bir rüyamı gördüm yoksa öyle olmasınımı bekliyorum diyelimki rüya veya masal..?
    1.refarandumdan HAYIR çıkacak.
    2.ÇED onay aldı 16 nisandan sonra açıklanacak,,fakat hemen stk mahkemeye verecek fakat enaz 2 yıl sürecek..
    3. bucım yabancıya satış haberi düşecek ,,
    acaba bu hisse buralarda daha ne kadar bekleyecek,,
    herhalde akşam biraz fazla kaçırdım veya birtarafımı açık bıraktım..
    nisan sonuna kadar yazı yok o zaman görüşürüz,,,bol şanslar.
    .................................................. .................................................. ....???
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. sn ömer in içini dökmesi sn sulzer in ruyasından sonra bende bari takaslardane olmus ona dair bir seyler karalayayım. (gerci takaslar amcaların top sahası habire top ceviriyorlar ama) garanti son 3 aylık takaslarda ilk kez artıya gecti (en buyuk ikinci mal) iş bankası , iş yatırım ve tacirler de bıyıklı yabancının (citi teb deutche) sattıklarını alıp kenara koyuyor. saygılarımla

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,463
    Yataya saracak gibi izemeye devam ı.tarmana selam....
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

cemtasın roda liman hisselrini eşit taksitle satma konusunu bucım kabul etti mi acaba

5. bence teknik olarak dönüş ve 6 üzerine yerleşme hazırlığında BUCIM.

Buda farklı bir grafik. Düşen kırmızı yatay beyaz ile birleştiğinde AL verecek hisse ama biraz yükselmiş olacak....

Alttan dönüşe dikkat edin. .Hissede derinlik oranlarının yüksek olma durumlarına dikkat edilmesi gerekir .Öyle yada böyle 6 üstü görecek sonrasını zaman ve durumlar gösterir diye düşünüyorum.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

6. Şirketimiz tarafından yapılması planlanan kapasite artışı ve Atık Isıdan Enerji Üretim Tesisi Projesi ile ilgili olarak hazırlanan ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından askıya çıkartılan Çevresel Etki Değerlendirmesi Raporu, ilgili Bakanlığın nihai kararını beklemektedir.

7. adamlar temeli nasıl tekniğe uyduruyor. resmen şiir yazıyorlar. çökerse ced den olumsuz haber geldi çıkarsa teknik olgunlaştı muhabbeti referandum öncesi bir hareket yapsada stresten kurtulsak bari )))

BUCIM GÜNLÜK-TL RSI'DE NET PU BURADA YER ALAN VE HİÇBİR ŞEKİLDE YÖNLENDİRCİ OLMAYAN İÇERİK YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR EĞİTİM ÇALIŞMASIDIR

Sayfa 50/792 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •