Sayfa 505/948 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Ayrıca hasılat rakamı yanlış. 175 değil 174 milyon küsür olacaktı.

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by inhibitor Yazıyı Oku
    https://i.hizliresim.com/LbZlj0.jpg

Tabloya göre 1 Temmuz 2017 - 30 Eylül 2017 tarihi arasında marka kullanım komısyonu gelırı elde edılmemıs gorunuyor.

ıkı donemde de marka gelırlerı aynı gorunuyor. Bir hata olmalı
    Hocam bu kağıtta beklenti sadece bilanço mu saygılar

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

3. yarın gücümüzü gösterme zamanı............
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    https://www.turkishbulls.com/m/Signa...r&Ticker=SILVR
    Sinyal Durumu Sistemimiz bugün bir AL sinyali verdi. formasyonunun teyidi nihayet gerçekleşti, çünkü fiyatlar 2,71 teyit seviyesinin üstüne çıktı ve geçerli ortalama alış fiyatımız 2,72 seviyesi olarak belirlendi. Önceki SAT tavsiyesi 7 gün önce 01.02.2018 tarihinde hisse senedi fiyatı 2,68 iken yapılmıştı. O zamandan beri SILVR %+1,49 yükseldi.
    site geçmişte sat dediğimizden beridir hisse %1,49 yükseldi diyor..yani yanıldığını itiraf ediyor...daha önce de söyledim bu tür sitelerin gerçeklik payı vardır ama genelde %100 tuturamıyorlar ve çoğu sefer de geç sinyal veriyorlar...2,57 den almak varken şimdilik 2,72 den alsaydın iyiydi diyor...oysa orada ancak 5 dakika kalabildi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by wishwind Yazıyı Oku
    sımdı gordum

keko bulunduğu kâğıtta durmadan karınca gıbı çalışan veya başka bır ıfade ıle yorum yazan tekıl şahıstır ama avanesı çoktur,
    avane ler ıle beraber harekete veya tahtaya yon verebılır mı acaba?

düşüncem budur

atekd de ve batıcımde ve turge de ıdım

ama hareketı çok begendım

yarısını verdım ustten ama kabanısta kodyum tekrar ))

yatıtım tascsıyesı degıldır
    dostum akşam gitmeden önce arkamdan konuşulmamasını özelikle rica etmiştim...ama ne yazık ki karabasan gibi ben gider gitmez akşam ortaya çıkmışsın...insanlara avane demen hiç hoş değil...insanlara biraz saygı göster...ben tekim doğrudur bu güne kadar kimler beni takip ediyor veya onların gücü de nedir bilmiyorum...benim hisselere etkim sadece manevi yönlüdür...insanlar bana değer veriyor...

başka merak ettiğin bir şey varsa bir zahmet gündüz sor ...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by wishwind Yazıyı Oku
    Globalde EURO çöküşe zorlanıyor. Algı değişmeye doğru gidiyor. Para babaları Şimdi Euro yu düşürerek euro 1,25 ten alan küçük yatırımcının elinde kaldı Eurolar. Para babaları hiçbir zaman Küçük yatırımcının zengin olmasını istemez. Çünkü bu onlar için bir tehdittir.

2018 sonu EUR/USD tahminim 0,85 dir. Sadece öngörü olup yatırım tavsiyesi değildir.

dun gundwane nın dovıs sayfasında yazdım bunu
    ileride çöküş olabilir ama bana göre şu anda değil...parite geçmişte bir kaç defa 1,05 ten çift dipler yaptıktan sonra çıkış yapmıştır...yakın zamanda 1,25 leri gördü...geçmişe bakıldığında 1,40 zirvesinin olduğunu görüyoruz...parite 1,40 civarlarına çıkıp ikili tepe yapmadan düşeceğine pek ihtimal vermiyorum...son günlerde bir miktar inmiştir ama bu bence sadece bir düzeltmedir...

bence bu konu şu an için çok erken..bir de öyle birden bire parite düşmüyor ayları bazen yılları buluyor...bir de düşecekse öyle 0,85 lere değil yine en fazla 1,05 lere düşer...

7. hisselerde de endekslerde de çift dipler veya ikili tepeler çok önemlidir...genelikle teyitleri o formasyonlarda veriyorlar...geçmişte çift tepe gördün mü sat ,çift dip gördün mü de al gibi bir imzam vardı..tabi yıllar önce başka sitelerde yazarken buna benzer bir imza kullanmıştım...

8. Endeks çok kötü açtı, ama bizim kız fena değil...

Sayfa 505/948 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •