Sayfa 507/637 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 5096 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    ulen spk senin sözde korudugun ky da senınde! kağıdın önündeki en büyük engel sensin spk!
    SPK aldığı kararla kesinlikle Ky yi korumuyor. Süründürüyor.
    SaPıK kararını geleceğini bilmeseler bu kadar satıp malı boşaltmazlardı.
    Kent e ceza vereceklerine Bu haberi sızdıranın peşine düşseler bence daha iyi olur.
    Tüm ceza öncesi kentte satış olmuştur. İnceleyin isterseniz. Ceza öncesi satış mal boşaltma olmuş.
    Aslında tam suç duyurusu...

2.  Alıntı Originally Posted by Alabandan Yazıyı Oku
    Kent e ceza vereceklerine Bu haberi sızdıranın peşine düşseler bence daha iyi olur.
    Tüm ceza öncesi kentte satış olmuştur. İnceleyin isterseniz. Ceza öncesi satış mal boşaltma olmuş.
    SaPıK Kurul tarafından Kalkınma ya tek fiyat cezası gelecek mi?

Yoksa Kent e özel bir uygulama mi?

SPK ve SPEK ortak mı çalışıyor. SPK cezalar öncesi haber veriyor SPEK satıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Alabandan Yazıyı Oku
    Bunlara en iyi cevap alışların artması ile tavana kitleyebilmek.

4. Konumuzdan ayrı olarak 1,5 milyar işlem hacmi yapmış Zoren...
    Alın satın demiyorum işlem hacmi uçuk geldi onu belirtmek isterim.
    Zorende al sat savaşı var gibi geldi. Düşürmek için satanlar var ama alıcı çok karşılıyorlar.

Bizim Kente de böyle bir alım gücü gelmeli...

Bugün bedelli kararı beklentisiyle ve halka arz edilen hisselere yönelmek için kentten çıkanların varsa; bunlar, beklenti haftaya kalınca yarın dönerler diye düşünüyorum.

Hayırlısıyla bol kazançlar.YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Litlle Yazıyı Oku
    Benim maliyette yüksek. Düşürmek için bir miktar daha almam lazım.
    Her yükselişin tazyiği azalıp düşüş biraz daha uzun sürüyor. Bu sefer ki yükselişi merak ediyorum inşallah daha uzun sürer
    ilk düşüş sonrası küçükleride sayarsak tepeler 467 - 477 - 472 - 406 - 367
    diblerde 373 - 369 -303 -265 oldu.
    Soluksuz olmasa da 400'ü zorlamazsa sonraki tepenin tazyiği 330 - 340 civarı olursa dibide biraz daha düşük olabilir.
    Ama bilançonun menziline girip beklenti artarsa yırtabiliriz.
    YTD
    Evet yükseliş daha kısa sürdü 330-340 olursa kötü demiştim 320lerde kaldı. Ama bu seferki düşüşte izlemlediğim 2 fark var. Direk dik düşmedi düşüş hafif yatay oldu. Birde KAP tedbirleri ilk günü genelde kentte olumsuz oluyor. Tedbir olmasa belki toplayacaktı, düşüşte onunda etkisi olabilir.
    İktisatta bir söz veya bir kalıp vardır ya "tüm etkenler sabitken" yapmış olduğumuz bu öngörüyü Kap etkilemiş olabilir. Dün kü hacim birden 4'te 1'e düştü. Bugün bakalım nasıl tepki verecek. Yükselişle devam ederse bir ara solluklanma farz edebiliriz. YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,178
     Alıntı Originally Posted by Litlle Yazıyı Oku
    Evet yükseliş daha kısa sürdü 330-340 olursa kötü demiştim 320lerde kaldı. Ama bu seferki düşüşte izlemlediğim 2 fark var. Direk dik düşmedi düşüş hafif yatay oldu. Birde KAP tedbirleri ilk günü genelde kentte olumsuz oluyor. Tedbir olmasa belki toplayacaktı, düşüşte onunda etkisi olabilir.
    İktisatta bir söz veya bir kalıp vardır ya "tüm etkenler sabitken" yapmış olduğumuz bu öngörüyü Kap etkilemiş olabilir. Dün kü hacim birden 4'te 1'e düştü. Bugün bakalım nasıl tepki verecek. Yükselişle devam ederse bir ara solluklanma farz edebiliriz. YTD
    Haber endexliyiz, emsal sirketlerın ust pazara cıkmak ıcın yapacagı hareketler bızı cok ılgılendırıyor. Bilanço sonrası bakalım neler olacak...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Günaydın bol kazançlar hepinize Şahsi görüşüm ve tahmini beklentim şu yondedir
    1milyar+ hasılat 720 milyon maliyet net kar 115mılyon gibi rekor bir kar bekliyorum tamamen kendı araştırmamdır herkese bol kazançlar dilerim...
    üstat yaklaşık beklentilerimiz aynı..

Ancak; 2020/06 faaliyet raporundaki kapasite kullanım oranları 2019/06 dönemine göre hemen hemen yarı yarıya idi..
    Kapasite kullanımının biraz daha yükseldiğini de görürsek, farklı şeyler olabilir ..

artık 220 milyon Sermayeli bir şirket olarak, göster kendini KENT

Sayfa 507/637 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •