Sayfa 507/681 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Akşam seansına bır surprız yapıp kaldırılarmı diyorum... Tabandakı lot sayısı sureklı azalıyor 70 lot eşleşen 144 lot bekleyen gözüküyor.. Ve sureklı azalıyor şuan yazarken 134 lota düştü...akşam seansından ümitliyim yarın bayram nede olsa...akşam artı kaparız inşallah kalan 107 ve hızla azalıyor...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Akşam seansına bır surprız yapıp kaldırılarmı diyorum... Tabandakı lot sayısı sureklı azalıyor 70 lot eşleşen 144 lot bekleyen gözüküyor.. Ve sureklı azalıyor şuan yazarken 134 lota düştü...akşam seansından ümitliyim yarın bayram nede olsa...akşam artı kaparız inşallah kalan 107 ve hızla azalıyor...
    denge lehe döndü gibi, ama bakalım gerçekleşmeye yansıyacak mı?

3.  Alıntı Originally Posted by cemm1 Yazıyı Oku
    denge lehe döndü gibi, ama bakalım gerçekleşmeye yansıyacak mı?
    Eğer tahta ile alakalı planları varsa malı kaptırmak ıstemeyeceklerdır... yoksa bilemem tabi malı verip gecebılırlerde varsa bir planları akşama çizmeleri gerekir eger eşleşmeler yalan değilse kalan 62 lot..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Eğer tahta ile alakalı planları varsa malı kaptırmak ıstemeyeceklerdır... yoksa bilemem tabi malı verip gecebılırlerde varsa bir planları akşama çizmeleri gerekir eger eşleşmeler yalan değilse kalan 62 lot..
    bu akşam işin rengi belli olur, hayırlısı diyelim

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    aga taban bozulacak dönmesi iyi olur
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6. Anlık denge..
    Kesinlikle itibar etmeyin..ytd..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sANIYORUM TABAN BOZULACAK ORTAKLAR

aLIŞTA EŞLEŞMEYENLER MECBUR YUKARI YAZACAKTIR

Sayfa 507/681 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz