Sayfa 508/932 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Tolga Hocam.
    Teşekkür ederim Göktuğ Bey, tablonun performansı pek iç açıcı olmasa da durum bundan ibarettir...

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sizin hisse değil, değil mi Canel Bey? ARDYZ?
    Değil , selec tercihim. Kimseyi etkilemek istemem. Bir süre taşıyacağım stop olmazsam.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Göktuğ Bey, tablonun performansı pek iç açıcı olmasa da durum bundan ibarettir...
    Borsamızın performansından kaynaklı bu durum maalesef. Başta albaraka olmak üzere hepsinin güzel yerlere geleceğini umut ediyorum

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Değil , selec tercihim. Kimseyi etkilemek istemem. Bir süre taşıyacağım stop olmazsam.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Hangi periyot ve baz fiyata göre aldınız? Tablosunu incelemek isterim? Gün TL mi mesela?

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Borsamızın performansından kaynaklı bu durum maalesef. Başta albaraka olmak üzere hepsinin güzel yerlere geleceğini umut ediyorum
    Zaten gelecek olurlarsa inşallah yakalamaya çalışacağız Göktuğ bey, günlük sinyallerin bir an önce gelmesi dileğiyle...

6.  Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku

Gereğinden fazla düştü bence Sn.Canel. Biraz bekletebilir ama sizi üzmez diye düşünüyorum. Siz de biliyorsunuzdur ama yine de belirteyim 8.36 8.18 ve 7.87 sıralı destekler. İyi olur umarım.

SELEC; Net bir şekilde aşağı sürükleniyor, eğer tepki vermezse vahim olabilir Canel Bey. Şansınız bol olsun...

8. Uzun süredir takibimde olan bir hisse, geçen seferki yükselişi kaçırınca üzülmüştüm.
    Aslında periyot olarak puanlama değil benim, incelemem daha çok dip taramasına takılması haftalık ve aylık duruşuna göre bir karar alma oldu. Erken aldım buraya kadar düşeceğini düşünmeme rağmen klasik ky psikolojisi ile yukarıdan maliyetlenmeye başladım. Stop seviyem bugün test edildi ki en iyi alım yeri aynı zamanda. Altında stop çalıştırırım. Kısmet artık.
    Bünlük duruşu kötü,seanslık nötr. Haftalık dip seviyelerde aylık destekte.

Takip ettiğim grafik bu

Sayfa 508/932 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •