Sayfa 508/981 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Şimdi...

Uçacak kaçacak derken, reisin, Trump'tan müeyyide yok sözü alındı diye beyanatı üzerine 10 gündür kurda 5,25 hatta 4 seviyeleri konuşuluyor muydu?

Baktık bizim grafikçiler bir gecede okları aşağıya doğru, çiziktirip koydular önümüze...

Bundan böyle, böyle diye...

Sonracıma derken...Sabah oldu erken.

Aynı reis bu kez, Cuma seans kapandıktan sonra, 5 yıllık görev süresi yasa ile belirlenmiş MB Başkanını, "bu adam benim dediğimi yapmıyor, Faizi indirmiyordu. Ben de onu indirdim"... deyince...

Bu kez de aynı grafikçiler, bir gecede çalışıp, okları gökyüzünü de doğru çiziktirip, "Pazartesinden sonra böyleyken böyle olacak" diye grafikleri atıverdiler ortamıza...

Arjantin, Venezuela örnekleri dillendirilmeye başlandı yeniden...

Grafikçilere bir dediğim yok...

Malum onlar olaylara değil, olayların hiç bir şekilde etkilemediği verilerle çalışırlar...

Benim dediğim, burası Türkiye...

Burada her şey olur, olabilir.

Sigorta şirketi batar, ölen tavuklar üzerinize kalır.

Yarın ne olur derseniz...

Aynı terane...

Burası Türkiye.

Her an her şey olabilir...

2. Abi hiç birşey olmaz borsanın yüzde 60 i yabancida , bankalar desen gene yabancida bizim millet akıllıdır dolar 6.80 ila 7 gordumu 1 yıldır bekleyen kesim satar çıkar. Ha çıkmasını uzun kitler gene faizi en kotu glp den 24 eçeker tekrar doları 6 ya bir daha dolara milleti tövbe ettirir.
    Faiz indiğinde tekrara cikmayacak diye bir kaide yokki.
    Dolar artışı bir yere kadar zarar verir ama faiz ve resesyon hükümet götürür ki bütün büyük şehirler gitti zaten.
    Ben teknigime baktım hafta içi 155 ema dan TRYUSd dönme ihtimali çok yüksek dedik ve oradanda dolarları aldık kenara attık şimdiki seviye 6.80 oradan 6.00 geri alımı ve tren sonu 8.30 ondan sonra gene diyorum yıllar sürecek konsolidasyon ki onuda yüksek ihtimal euro bölgesi ve ABD yeni parasal genislemelerine denk getirirler.
    Devalüasyon dedimizde X2 degilki epintopi yüzde 20 ila 30 Luk hareket bekliyorum yahu her ay alınan faiz yüzde 2 iken geçen aya göre dolar yüzde 10 dusmusken buna devalüasyon bile denilemez dense dense dengelenme denir

3. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. AK Partili vekil, pazarın iş günü, cumanın tatil olmasını istiyor - http://www.sondakika.com/haber/haber...atil-12219515/

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Öyle ya da böyle bir tarafimiza giriyor.
    Olan bu.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Macar Yazıyı Oku
    AK Partili vekil, pazarın iş günü, cumanın tatil olmasını istiyor - http://www.sondakika.com/haber/haber...atil-12219515/

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bir de Ayasofya'yı ibadete açıp da, reisin YÖK başkanına, "bak Japonya gibi bir ülkede bile var...acele kurun" emriyle istediği "kadın üniversitelerini" kurarsak, sırtımızı yedi düvel yere getiremez evvelallah...

Bu zihniyet hiçbir devrimle yok edilemez...

7.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Abi hiç birşey olmaz borsanın yüzde 60 i yabancida , bankalar desen gene yabancida bizim millet akıllıdır dolar 6.80 ila 7 gordumu 1 yıldır bekleyen kesim satar çıkar. Ha çıkmasını uzun kitler gene faizi en kotu glp den 24 eçeker tekrar doları 6 ya bir daha dolara milleti tövbe ettirir.
    Ben de diyorum ki faiz adımını atmaz ise ne olur.

Diyelim ki politikacılar ve merkez bankası aynı kulvarda olduklarını hissettiler ve anlaştılar.

Bu tür bir atağa karşı faizi %20'nin de altına çektiğini düşün.

(Dediğin gibi GLP v.s faiz enstrumanını kullanırsa sorun yok zaten)
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Şimdi...

Uçacak kaçacak derken, reisin, Trump'tan müeyyide yok sözü alındı diye beyanatı üzerine 10 gündür kurda 5,25 hatta 4 seviyeleri konuşuluyor muydu?

Baktık bizim grafikçiler bir gecede okları aşağıya doğru, çiziktirip koydular önümüze...

Bundan böyle, böyle diye...

Sonracıma derken...Sabah oldu erken.

Aynı reis bu kez, Cuma seans kapandıktan sonra, 5 yıllık görev süresi yasa ile belirlenmiş MB Başkanını, "bu adam benim dediğimi yapmıyor, Faizi indirmiyordu. Ben de onu indirdim"... deyince...

Bu kez de aynı grafikçiler, bir gecede çalışıp, okları gökyüzünü de doğru çiziktirip, "Pazartesinden sonra böyleyken böyle olacak" diye grafikleri atıverdiler ortamıza...

Arjantin, Venezuela örnekleri dillendirilmeye başlandı yeniden...

Grafikçilere bir dediğim yok...

Malum onlar olaylara değil, olayların hiç bir şekilde etkilemediği verilerle çalışırlar...

Benim dediğim, burası Türkiye...

Burada her şey olur, olabilir.

Sigorta şirketi batar, ölen tavuklar üzerinize kalır.

Yarın ne olur derseniz...

Aynı terane...

Burası Türkiye.

Her an her şey olabilir...
    Ben teknikci olarak uzerime alinmiyorum abi😀 Uzun suredir sabitim. 8+ hatta 8,30-50 arasi bir yeri Ocak ayinda cizdim. O vakit en gec 2020 ilk ceyrek dedim. Sonra 2019 sonuna kadar diye daralttim. Hala ayni gorusumu koruyorum. Degisiklik olursa tekrar yazarim elbet.

Sayfa 508/981 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •