Sayfa 509/1001 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Reha gaya secim zamani Türkiye çapında meşhur bi adamdı. O gu bugun 800 tl lik don giymektedir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Sn Tinaz sabah sabah Gaya abimizi sen mi rahatsiz edim uyandirdirdin? Birakin adam guzellik uykusunu alsin yahu. Alaalaaa
    Yok hayalim, asla..! nerde bende o yurek, Reha Mudurumu anca Ayhan Baskan uyandirmaya curet edebilir..

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yok hayalim, asla..! nerde bende o yurek, Reha Mudurumu anca Ayhan Baskan uyandirmaya curet edebilir..
    Bende korkuyirum şöyle bi dürtüp cekiliyorum. Uykudan kalktığı anda cok ters oluyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Ressam Reis gecenlerde dediydi, bu adam kahvesini icip, sigarasini yakana kadar yaklasmayin..diye.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ressam Reis gecenlerde dediydi, bu adam kahvesini icip, sigarasini yakana kadar yaklasmayin..diye.
    Sn.tınaz, geceleri rüyanızda beni çok fazla görüyor olmalısınız. Zira hiç alakasız konulara sürekli ismimi yazıyorsunuz. Ya da niyetiniz çok başka. Lütfen benim dahil olmadığım konulara dahil etmeye çalışmayınız.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Yok yok kesin camako uyandirmistir onu. Rallici baskanla bu bizim sevgili camako guzuyu bile yerin 7 kat dibine gomdurmeye sebep olmustur. Gazablarindan Allah saklaya.
    Reha ağabeyim bir tanedir...
    Ben kuzuyu öteki köyde de taşlıyordum.
    Yine gelsin yine taşlarım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sn.tınaz, geceleri rüyanızda beni çok fazla görüyor olmalısınız. Zira hiç alakasız konulara sürekli ismimi yazıyorsunuz. Ya da niyetiniz çok başka. Lütfen benim dahil olmadığım konulara dahil etmeye çalışmayınız.
    Tinaz hocamın kalbi temizdir, benimki de tam tersi.
    Karıştırmayalım...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 509/1001 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •