Sayfa 509/1002 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    kısa vade benim gördüğüm seçimin ertelenmesi siyasi belirsizlik piyasada sıkıntı yarata bilir ,
    siyasiler bu konu hakkında konuşmalar yapıyor RTE ne diyeceği bekleniyor .
    oyunda olmayı seçen xu30 ve hikayesi olan tahtalarda yer almalı bana göre ,
    eregl grafı rica edilmiş ilerleyen saatte 2-3 graf paylaşırım.
    44.90 üzeri kaldığı sürece saatlik formasyon mevcut 47.50-48.00 bandı formasyon hedefi buda kanal üst bandına denk geliyor günlükte.
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Umutsarı burada vukuat çıkarıp sonra küstüm diyip yeni forum kurup. Orada kuran dağıtan zat değil mi. Yanlış mı hatırlıyorum.
    Ayhan53, tam bir kara kutusun. Sen şimdi vukuatın Anıl yüzünden çıktığınıda hatırlarsın.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    O suçlu idi komutan başkaydı
    Yanlışınız var. Kraliçenin SAS timi.

Pixel 7 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by mistyimage Yazıyı Oku
    Yanlışınız var. Kraliçenin SAS timi.

Pixel 7 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaya filmi değil mi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Artık insanları siyaset yüzünden ayrıştırmayı bırakın.
    Tüm ayrıştırmalara karşıyım. Daha düne kadar sorunumuz futbolda bir takımın hakkı yendi mi yenmedi mi?
    Demek ki bunlar sorun değilmiş.

99 Depreminde böyle bir söylem duydunuz mu? Ecevit'e karşı.

Bu söylem doğru bir söylem değildir. Birleştirici hiç değildir. Pislik bir söylemdir hatta.
    99 depreminde bu ulkenin deprem bilinci yoktu, depreme hazirlik yapacak kaynagi da yoktu.

Pislik nedir biliyor musun? Pislik, Camlica'ya 300 milyon dolara cami dikerken Istanbul'da 93 okulun deprem riski var diye bugun kapatilmasidir. Saraylara, kosklere girmiyorum.

Pislik nedir biliyor musun? Rant icin 20 yilda ulkeyi betona bularken, geliyorum diyen bu felaketlere gozlerini kapatmak, kendi vatandasini kadere teslim etmektir.

Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Ayhan53, tam bir kara kutusun. Sen şimdi vukuatın Anıl yüzünden çıktığınıda hatırlarsın.
    Az çok haberim var konulardan foruma 1990 ların sonlarından beri takip edenlerdenim. iyi kötü bişeyler hatırlıyoruz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bazı tahtaların zincirlerini mecburiyetten çözdüler ,
    bunlara yeni hikayeler yazılacak mı bakalım .
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    kısa vade benim gördüğüm seçimin ertelenmesi siyasi belirsizlik piyasada sıkıntı yarata bilir ,
    siyasiler bu konu hakkında konuşmalar yapıyor RTE ne diyeceği bekleniyor .
    oyunda olmayı seçen xu30 ve hikayesi olan tahtalarda yer almalı bana göre ,
    eregl grafı rica edilmiş ilerleyen saatte 2-3 graf paylaşırım.
    Ben ilk deprem anında seçimlerin erteleneceğini düşünmüştüm ama şu an aynı fikirde değilim. Bence en geç Haziranda yani normal tarihinde yaparlar. B.arınç ön alıp prim yapmaya çalıştı ama partisinden bir destek görmedi. Bu hafta Bahçeli grup konuşmasında bu konuya değinmezse iktidarın böyle bir planı olmadığını düşünürüm. Bu hafta Rte ve Bahçeli buluştu kesin bu konu görüşülmüştür.

8. Dolardaki barajın kapağı zaten tırmalanıyordu bu yeni enflasyon dalgası ile tutmak daha zor hale gelecek. 1 sene daha Doları böyle tutmalarının imkanı yok. Şu an Doları salsalar enflasyona vurucu etkisi 3 ay sonra etki etmeye başlıyor. Seçimi ertelemek demek seneye yüksek dolar yüksek enflasyonla girmek demek. Öyle ya da böyle şu an asgari ücret dolar bazında haketmediğimiz seviyede yüksek. Bu kadar yanlış yapıp bu kadar yüksek $ asgari ücret tüm ekonominin çarklarına zarar veriyor.

Sayfa 509/1002 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •