Sayfa 509/1004 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Viop LV

1. PETKM, SISE, EREGL denedi
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. 30-endeks hafta başından beri bir düşüş kanalı oluşturdu, trend direnci 9550 gözüküyor..
    ortalamalar ise 9600 civarında toplaşmış, bakalım test edebilecek mi bu seviyeleri

3.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    et kuyrugunda ki insanlara yardım ette sabah 5 te kalkıp kuyruga girmesinler )
    Hangi birine yardım edeyim ki, ülkenin yarısı fakir
    en iyisi et yemeyi yasaklamak, bol bol ot yesinler

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

4. Erik dalı nazikdir...

Destekleri kırmadan satıyor olabilir.

5. Bu daha iyi

Kiraz aldım dikmeden
    Halime'm dallarını bükmeden

Bu türkü eskiden çok meşhurdu tribünlerde "Alçaklara kar yağıyor üşümedin mi, Sen bu işin sonunu düşünmedin mi?" diye söylenirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=OvqbATLv7SU
    TTK - Kiraz Aldım Dikmeden (Halimem) | Bolu Türküleri

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hangi birine yardım edeyim ki, ülkenin yarısı fakir
    en iyisi et yemeyi yasaklamak, bol bol ot yesinler
    Dayuuu hakketen bu pala aptal......iki ayrı yerden şort açtık.....kısmette varmış onu iyi yoldum valla.......bugün paraları kolay dağıtıyor bu.......delirdi mi ne.......asıl hareketler 15:30 da olacak .......biraz daha kenara geçeyimde yukardan şortlamak için........

Birazdan abd verisi gelecek.......altın ve gümüş ons iyi oyanatacaklar.....gerçi dün sert yukarı aldı global çete veriden haberi mi var.....yoksa çok kişiyi doğrayacak.....

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Benim ütülme gibi bi lüksüm olamaz lemur abi, içimdeki sesi dinlemiş olsaydım belki şuan bisttin palası bendim ben vicdanlı ve duygusal olduğum için kazandıklarımı konu komşu mahalleliye tekrar dağıtırım amaç vakit geçirmek yohusa çok para beni bozuyo
    Reis sen ne ara imana geldin. Hani anan senin cüzdanı sırtına dikmişti. Bu gün keyfin yerindeyse şu keseceğin kuzuları aliver.

Sayfa 509/1004 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •