Sayfa 510/746 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Bütün zarar açıklayan kağıtlar 2 aydır yükseliyor. Hisse başı 20 kuruş vermeyen aselson 32 küsürlerde koza grubu hisse fiyatının ederinin en az onda biri kadar temettüsü var yetmedi beş yılın verilmemış temettü sü var ama kağıtlarlarda rüzgar bile yok. Millet hakkatten kumara aşık

2. Dunyada hiçbir hisse dolar ve Türk parasında bazında uzun vadeli direncini kırdıktan sonra %3 yukarıda onay alanında bu şekilde beklemez. Bu resmen tüm teknikçilere aracı kurumlara guruplara ky ya meydan okumaktır. Çok enteresan speğimiz var herkesin ağzının payını vermiş belli ki. Tabi ki son dört yılda %1500 prim yapması da korkutucu aslında.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Citi olmadan gitmiyor kağıt

4. Böyle bir bist 30 kağıdı olmaz...!!!

5.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Dunyada hiçbir hisse dolar ve Türk parasında bazında uzun vadeli direncini kırdıktan sonra %3 yukarıda onay alanında bu şekilde beklemez. Bu resmen tüm teknikçilere aracı kurumlara guruplara ky ya meydan okumaktır. Çok enteresan speğimiz var herkesin ağzının payını vermiş belli ki. Tabi ki son dört yılda %1500 prim yapması da korkutucu aslında.
    Egeen zamanında 4 tl idi.700 lere geldi eplas 0.50 kuruşdu 20 lere geldi daha 3-5 ay önce rtalb 1 tl den 52 yi gördü varda varrrr gitmeyen kaç tane kağıt kaldı.Bu hantal kağıt hala eski seviyesine gelmedi.Korkutucu olan ne.O kadar deneyimin var gözüküyorsun ama inan bu yazına şaşırdım.Kağıdı övüyormusun yoksa kötülüyormusun anlamış değilim.
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

6.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Güç hangimizde olsa böyle davranırdık sanırım, dün haberlerle kağıda dalanların emdiği sütü burnundan getirmeden, onları kusturmadan bir yere gidiş yok diyor ağamız. Sen de güç para; bende ise yalnız sabır var üstadım. Elimiz mecbur sabra devam..
    Alakası yok.Kaç aydan beri böyle mındar ettiler kağıdı.Şu endeksde bile artmaya niyeti yoksa diyecek bişeyim yok.Beş para etmez kağıtlar kaça katladı bu kağıd ne yapacağını bilmiyor.Ya tahta yapıcısında iş yok ya da başka bir şey var çözemedim...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

7. Bu kağıt yüzde 1500 katına çıkmış değil. Elkonulacak diye 5 li rakamlardan 1 tlye geldi. Ve otarihlerde günümüze kadar temettü vermedi. Hangi bist kagidina vaksan en az yüzde 300 bedelsiz ve yanında temettü verdi. Ozaman hisse ederi en az üç dolardı. Bu kağıt elde ettiği karı kasasına koyarken bile şuan yüzde otuz zararda.

8.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Alakası yok.Kaç aydan beri böyle mındar ettiler kağıdı.Şu endeksde bile artmaya niyeti yoksa diyecek bişeyim yok.Beş para etmez kağıtlar kaça katladı bu kağıd ne yapacağını bilmiyor.Ya tahta yapıcısında iş yok ya da başka bir şey var çözemedim...
    Tamam yok siz daha iyi biliyorsunuz, madem olayı çözdünüz neden bu kağıtta boşa bekliyorsunuz ki ısrarla? Bana göre de benim dediğim doğru ve zaman herşeyi gösterecek ömrümüz olursa. Adam buranın ağası benim ve ben istemeden kimse burada habere göre girip günlük vole vuramaz diyor. Buraya günlükçü, saatlikçi gelene de böyle gösteririm anyayı Konyayı diye her seferinde yaptığı için bilirim bunları. Tamamen olumsuz düşünüyor, bu kağıtlar gitmeyecek diye bakıyor olsam satar giderim kendi adıma ki bunu yaptığım hisselerim oldu. Aldım bekledim, baktım çok umut yok ve çıktım. Ama bunda olumlu düşündüğüm için de satamadığım gibi imkanım dahilinde fırsat buldukça ekliyorum ama asla kata kimseye de al kesin gidecek diyemem.. Sonuçta burası borsa, kim kime .... diye söz bile yazmış yurdum insanı

Sayfa 510/746 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •