Sayfa 511/996 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: Viop - XXVIII

Mehmet Sevki Guest
     Alıntı Originally Posted by LeoTR Yazıyı Oku
    teknik analiz uydurmadır demek ne yaman çelişki. Bu adamlar işlem yapmıyor mu, ya da işlem yapanlar bunlardan haber almıyor olması lazım ki o da saçma. Teknik analiz zaten onu analiz etmeye yöneliktir, tek metot da yoktur. Şurada yazdığınız çelişkili asılsız şeylerden çok daha güvenilirdir.
    -5 e kadar veririm seans içi ve öyle kapatırım. tüm sistemler sata geçer.... daha sonra 200 milyar euro canlı paket açıklanır..

tavan açılır..

ne oldu teknik analiz..

adios çok yazdık zaten..

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    1498 bastım shortu ne yalan söyleyeyim.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    1500 stop, al lan parayı senin olsun pala, izlemeye devam.

Nerden baksan tutarsızlık...

3.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Nerden baksan tutarsızlık...
    Rallideyiz, riskli yerden short yapıp çok yakın stop koyuyorum varsın para gitsin.

4. amma oynuyorlar bankalarla ha...

Alıntı Originally Posted by Mehmet Sevki Yazıyı Oku
    aleyküm selam abi bilmiyorum ben uzaylılar ile abd ortaklığında ne yapacaklar o önemli. geçen çölde obelisk buldular.. kanyonda.. uzaylılar acaba dişi erkek olarak var mı önemli.

uzaylılar yeni teknolojiyi getirdiklerinde farklı şeyler olacak.. abd israil ve uzaylı koalisyonunun gelişmesine bağlı :D
    Demek öyle, hmmm.. Yaw bu yahudilerde her halta karışıyo yine başlarına iş alırlar ama o dişi meselesi önemliymiss evet..

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Rallideyiz, riskli yerden short yapıp çok yakın stop koyuyorum varsın para gitsin.

Pardon...

Rallide olduğumuzu unutmuşum...

7. 15 dk bollinger alta değdi, sekti, oradan tekrar alta yapışıp aşağı trend yapar mı diye bana göre denenirdi, yapmadığı gibi ortayı geçti şu anda, buradan da long denenir 1520 hedefli ama ELİM GİTMİYOR psikolojim bozuldu sisteme uyamıyorum psikolojiyi bozan şeyler
    1. haber korkusu
    2. tavhilin gevşememekte ısrar etmesi
    3. spotta yüklü taşımaya devam ettiğim mal

Velhasıl, tüm pozisyonum gereği oradan short, sistem gereği de oradan stop BENİM için mantıklıydı. İzlemeye devam, karışık duygular içinde.

8.  Alıntı Originally Posted by Mehmet Sevki Yazıyı Oku
    -5 e kadar veririm seans içi ve öyle kapatırım. tüm sistemler sata geçer.... daha sonra 200 milyar euro canlı paket açıklanır..

tavan açılır..

ne oldu teknik analiz..

adios çok yazdık zaten..
    200 milyar paket açıklanacaksa senin vermen, senin gibi önceden bilen başkalarını sevindirir ancak. Alıcısı olur o malın merak etme. Teknik analiz kesin sonuç veriyor olsa herkesin kazanması gerekir ve sonuç olarak kimse kazanamazdı. Adı üstünde analizdir. Analiz ettiğin periyota göre farklı sonuçlar görürsün. Göstergeler kimi basit kimi karmaşık matematiksel hesaplamalardır. Bu hesaplamalara göre çalışan robotlar her gün milyarlarca dolar parayı yönetiyor. Ama kesin uydurmadır canım, milyar dolar para mı sonuçta.

Sayfa 511/996 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •