Sayfa 515/1001 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Merak ediyorum
    Son 1 haftada gelen vergi ve zamların çeyreği Yunanistan veya Fransa'da gelseydi, oralarda neler olurdu !!!

2.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Merak ediyorum
    Son 1 haftada gelen vergi ve zamların çeyreği Yunanistan veya Fransa'da gelseydi, oralarda neler olurdu !!!
    Dün bu konu ile ilgili çok güzel bir yazı gördüm. '' Dünyada bir ülkede halk güçlüyse Avrupa, iktidar güçlüyse ortadoğudasınız demektir. ''

Erdoğan: (İsveç'in NATO üyeliği) Nihai karar TBMM'dedir, TBMM bu kararı vermedikten sonra burada herhangi bir adım atmak mümkün değil, onların Kongresi varsa bizim de TBMM'miz var

Erdoğan: (İsveç'in NATO üyeliği) Biden ile NATO Zirvesinde kapsamlı görüşmelerimiz olacak, kendisi ile görüşeceğiz, bu görüşmelerle temenni ederim ki bu sıkıntıyı aşarız

Erdoğan: Biden, elimden gelen tüm imkanı sarf ediyorum, dedi, bizden de aynısını istiyor, biz de dedik ki bizim olay ile sizinki çok farklı, bizim teröre karşı mücadelemiz var, Finlandiya teröre bulaşmadığı için Parlamentomuz bu işin önünü açtı

Erdoğan: Önce Avrupa Birliği’nde Türkiye’nin önünü açın, biz de İsveç’in NATO üyeliğindeki yerini açalım

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: (İsveç'in NATO üyeliği) Nihai karar TBMM'dedir, TBMM bu kararı vermedikten sonra burada herhangi bir adım atmak mümkün değil, onların Kongresi varsa bizim de TBMM'miz var

Erdoğan: (İsveç'in NATO üyeliği) Biden ile NATO Zirvesinde kapsamlı görüşmelerimiz olacak, kendisi ile görüşeceğiz, bu görüşmelerle temenni ederim ki bu sıkıntıyı aşarız

Erdoğan: Biden, elimden gelen tüm imkanı sarf ediyorum, dedi, bizden de aynısını istiyor, biz de dedik ki bizim olay ile sizinki çok farklı, bizim teröre karşı mücadelemiz var, Finlandiya teröre bulaşmadığı için Parlamentomuz bu işin önünü açtı

Erdoğan: Önce Avrupa Birliği’nde Türkiye’nin önünü açın, biz de İsveç’in NATO üyeliğindeki yerini açalım
    Bir haftaya İşveç Nato'da. Bu kadar büyük konuştuysa eğer kesin girerler. Aynısı rahip zamanında da yaşadık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,172
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

Guya blöf yapıyor,nato gücünde söz sahibiyiz,nato kime karşı rusyaya,ne oldu rusya yıkıldımı ?biz menderes zamanında natoya girdikte ne oldu,aynen pandoranın kutusu açıldı dötü ABD'ye kaptırdık öylede gidiyor gıdım ilerlemiyoruz,üstelik abd bizi çinlilere teslim etti yem olarak kullandı,biz direndik abd kazandı,bu işten ben ne bok anladım,anladığım hep süründük menderesten beri,kıbrıs fatihi evecitti,peşi malum bidenli abd bizi domalttı ambargolarlan,evren darbesiylen yine intikam aldı,özal ile yine domaldık,menderes,evren,özalın krizi 2001 senesinde ecevite yıkıldı,peşi ne oldu yılana sarılır gibi RTE'ye sarıdı,oda gereğini yapıp ülkeyi çökertti eş bob emrini yerine getirerek,kimse gazel okumasın,ayıdan post düşmandan dost olunmaz,önce zat kendisine baksın,demokrasiye araç de masumları ele geçirdiği yargıya boğdur çık avrupa birliği de,gevur sanki bilmiyor içini yutarmı bu blöfü.

Alıntı Originally Posted by Tosunpasaa Yazıyı Oku
    Dün bu konu ile ilgili çok güzel bir yazı gördüm. '' Dünyada bir ülkede halk güçlüyse Avrupa, iktidar güçlüyse ortadoğudasınız demektir. ''

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

8. Son düzenleme : british; 10-07-2023 saat: 19:31.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 515/1001 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •