Sayfa 522/552 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532 ... SonSon
Arama sonucu : 4409 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bir ortak yaklaşık 500 bin TL nominal hisseyi kote edecekmiş bu piyasadaki toplamın 1500 de biri kadar etkisi olur mu bence olmamalı ama fikri olan konuyu bilen şahsı tanıyan da varsa yazsın.
    Bir yatırımcı ceza aldı önce yasaklanıyor sonra satılabilir hale getiriyorlar.
    Çok önemli bir konu değildir.
    Yy TV.degildir
    Sagliklar

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Bir yatırımcı ceza aldı önce yasaklanıyor sonra satılabilir hale getiriyorlar.
    Çok önemli bir konu değildir.
    Yy TV.degildir
    Sagliklar
    Teşekkürler, selamlar...
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

3. Manipulatif hareketlere kaldıkları yerden devam.Yukarılardan sattıklarını aşagılardan almaya çalışıyorlar.Malesef bunu çok sayıdaki küçük yatırımcı üzerinden yapıyorlar.Küçük yatırımcıların çoğu madur durumda.Bu hissede ky in işi gerçekten zor.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Manipulatif hareketlere kaldıkları yerden devam.Yukarılardan sattıklarını aşagılardan almaya çalışıyorlar.Malesef bunu çok sayıdaki küçük yatırımcı üzerinden yapıyorlar.Küçük yatırımcıların çoğu madur durumda.Bu hissede ky in işi gerçekten zor.

Ky isen o kadar söylememize rağmen geldiysen hayırlı olsun

5. Beni kastediyorsanız ky olup olmaman çok da önemli değil.Kastım yüzlerce belkide binlerce ky dan bahsediyorum.Orta uzun vadeci olup sabredenlere selam olsun.
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Ky isen o kadar söylememize rağmen geldiysen hayırlı olsun
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

6.  Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Beni kastediyorsanız ky olup olmaman çok da önemli değil.Kastım yüzlerce belkide binlerce ky dan bahsediyorum.Orta uzun vadeci olup sabredenlere selam olsun.

Çoğul kullandım, hem sizi hem kendimi kast ediyorum ben de çok yazmışlığı olan biriyim bu meselede. Ne dedik kısaca hatırlatalım, asla gidiyor diye trene atlamayın, hele vadeniz kısa ise istasyona dahi uğramayınız dedim /k.
    Ky lafı da parasal büyüklükten ziyade mantık hatası sahibi olanlar için.
    Asla para ile insan hesabı yapmadım yapmam.
    Selamlar, size ve aynı düşünceye sahip olanlara.

Alıntı Originally Posted by REK Yazıyı Oku
    Manipulatif hareketlere kaldıkları yerden devam.Yukarılardan sattıklarını aşagılardan almaya çalışıyorlar.Malesef bunu çok sayıdaki küçük yatırımcı üzerinden yapıyorlar.Küçük yatırımcıların çoğu madur durumda.Bu hissede ky in işi gerçekten zor.

Küçükler mağdur diyorsunuz ama biri kazanacak biri kaybedecek herkesin kazandığı borsa varmı.
    Zamanlama,hisse seçimi vede pskoloji bu işin temeli tabiki uygun hissede.
    Yy.tv.degildir
    Sagliklar

8. Syn. cinali bende aynı şeyleri farklı bir şekilde anlatmaya çalıştım.KY in donanımlı işi bilen yatırımcı karşısında tutunması kolay değil.Uygun hissede sabırla beklerse kazanabilir.KY larda çoğu zaman kısa sürede çok para kazanma arzusu malesef kaybettiriyor.1997 den beri borsadayım.Uygun hisse de orta uzun vade düşünenlerdenim.
     Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Küçükler mağdur diyorsunuz ama biri kazanacak biri kaybedecek herkesin kazandığı borsa varmı.
    Zamanlama,hisse seçimi vede pskoloji bu işin temeli tabiki uygun hissede.
    Yy.tv.degildir
    Sagliklar

Sayfa 522/552 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •