Sayfa 523/750 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 5994 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: VESTL - Vestel

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by cow_boz Yazıyı Oku
    Ah kardeşim yandın.
    Patron Ahmet dedin.
    Sayın çok değerli KY dostu dürüst işadamı haşmetli patronumuz Ahmet Bey diyecektin.
    Şimdi sana saldırırlar. Hakaret ve tehdit ederler.
    Seni linç edecekler.
    Bence kaç kurtar kendini.
    Sn cow_boz;Ben o peruklu Ahmet'in 37 liradan kağıdını alarak zaten yanmışım,gerisi vız gelir..
    Kimseden korkum yok ki kaçayım kurtulayım..
    Vestelin G.Kurul Toplantı saati/ günü bana uygun olsaydı, gider yüzlerine gözlerine karşı söylerdim ne diyeceksem...
    Yapılan katakulli işleri, sosyal forumlarda Ağa'nın Marabalari var diye sesimizi çıkarmayalim mı.??..
    Bilanço ve Temettü konusu netleşince , umarım hisse fiyatı da yukarı döner ve önceki zirvesini geçer..

2.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sn cow_boz;Ben o peruklu Ahmet'in 37 liradan kağıdını alarak zaten yanmışım,gerisi vız gelir..
    Kimseden korkum yok ki kaçayım kurtulayım..
    Vestelin G.Kurul Toplantı saati/ günü bana uygun olsaydı, gider yüzlerine gözlerine karşı söylerdim ne diyeceksem...
    Yapılan katakulli işleri, sosyal forumlarda Ağa'nın Marabalari var diye sesimizi çıkarmayalim mı.??..
    Bilanço ve Temettü konusu netleşince , umarım hisse fiyatı da yukarı döner ve önceki zirvesini geçer..
    Maliyetimiz hemen hemen aynı kardeşim.
    Dert etme.
    Alım zamanını da ben sana özelden mesaj atarak söylerim.
    Sakın burada grafik atan burası destek vs diyenlere inanma.
    Pek sayın muhterem haşmetli efendimizin forumlarda adamları var.
    Milleti gazladıkça alım yapma.
    Ama şu mübarek günlerde KY'nin ahını aldılar ya ne fabrika kalır ne mal ne mülk.
    Allah herşeyi görüyor.

3. 2. Aselsan olur mu abi bu hisse? Orda da 4 sene önce 45 ten dağıttılar hala daha aynı fiyata gelemedi.
    Dert etme.
    Ama şu mübarek günlerde KY'nin ahını aldılar ya ne fabrika kalır ne mal ne mülk.
    Allah herşeyi görüyor.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Dert etme.
    Allah herşeyi görüyor.
    İstanbul'un trafiğine inanırım, Hisseler'in grafiğine inanmam..!!..
    Herkesin gazı da kendi kendine..!!..
    Zararına da ( maliyetinin aşağısindan) bir lot kağıt satmam, istedikleri fiyata indirsinler,gerekirse 2022 genel kurul toplantısı gününe kadar bekletirim...

5. Yabanci mali 2 gün tabana yığdı. Baktı alan yok hem de kur yukari vuruyor. Testereyle yukarı aşagi stop patlattırmadan yedire yedire veriyor. Yok temettu yok fk yok destek direnc baktigi yok. Al kactan alırsan diyor. Yerli kurumsal durumun farkinda topa girmiyor, bireysel ve alsatci desen herkes tahtacilarin spekulatorlerin manipulasyonundan bikmis coinde tatmin oluyor bistteki satislar karsilanmiyor. Bankalar pd/dd ne halde, sanayi sirketlerinin de bu hale gelmeyeceginin garantisi var mı? Elde var bi Eregl onu da basmayacaklari ne malum?

Şöyle bir ortamda global piyasalar rallide, yagmur diye piyasalara dolar yagarken memleketin haline bak. Elde var yuzde 20 faiz 8.10 kur eksi rezerv.

Yatırim tavsiyesi degildir.

6.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    2. Aselsan olur mu abi bu hisse? Orda da 4 sene önce 45 ten dağıttılar hala daha aynı fiyata gelemedi.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiğim kadarıyla o dönem Aselsan'da çarpanlar uçmuştu burada makul ve az değil 7 tl temettü dağıtacak temettü sonrası güncel fiyattan karı arttırmasa bile 4.5 f/k yapıyor BIST için bile düşük bir değer bana göre bildiğimiz banka karlılığı ki bankalar genelde döviz arttıkça - yazıyorlar.Döviz borcu çok vb. Ayrıca bir de batık krediler mevzusu var.
    Bu ise bir sanayi şirketi ama işleyişi daha çok holdingleşmeye başlamış gördüğüm kadarıyla nikel kobalt hikayesi var batarya hikayesi var TOGG var.İş kolu çeşitlenmiş holding içi holding deyim yerindeyse.Bir de VESBE var tabi ki bu hisseye bassalar bile VESBE'nin geleceği parlak.%85 i de VESTL in yanlış hatırlamıyorsam.Her şeyin yanında ihracatı %73 75 arası ki çok çok iyi bir rakam bu.
    Şunu demek istiyorum bu hissenin normal şartlar altında böyle bir satış yememesi gerektiği aşikar.Patrona güvenen yok.Açık konuşmak gerekirse ben de çok haz etmiyorum negatif değilim ama.
    Temettü vermemesi(tamam değer yatırımcılığı ama 20 senede insan verir yani temsili de olsa),verip tarihleri açıklamaması(bu bizi ezen asıl nokta oldu çok yanlış bir hareketti) beni rahatsız eden konular.
    Bu yılki temettüyü de ZOREN in bedelli arttırımına bağlıyorum açıkçası umarım yanılırım ve her sene düzenli öder nur topu gibi bir şirketimiz olur ülkecek...

7.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Yabanci mali 2 gün tabana yığdı. Baktı alan yok hem de kur yukari vuruyor. Testereyle yukarı aşagi stop patlattırmadan yedire yedire veriyor. Yok temettu yok fk yok destek direnc baktigi yok. Al kactan alırsan diyor. Yerli kurumsal durumun farkinda topa girmiyor, bireysel ve alsatci desen herkes tahtacilarin spekulatorlerin manipulasyonundan bikmis coinde tatmin oluyor bistteki satislar karsilanmiyor. Bankalar pd/dd ne halde, sanayi sirketlerinin de bu hale gelmeyeceginin garantisi var mı? Elde var bi Eregl onu da basmayacaklari ne malum?

Şöyle bir ortamda global piyasalar rallide, yagmur diye piyasalara dolar yagarken memleketin haline bak. Elde var yuzde 20 faiz 8.10 kur eksi rezerv.

Yatırim tavsiyesi degildir.
    Olayın özeti budur, inşallah satış baskısı azalır ve yönümüz yukarı döner

Yatırım yapmaya niyetlendim ama kafam karıştı hemde fena

Sayfa 523/750 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •