Sayfa 524/612 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Twitter da söven ortaklara selam olsun az bile söylüyorlar, Borsanın uzak ara en kötü performansı polhodur. 1500 bistte 50 cente almışım bistt 4000 elin oğlu üsküdarı geçti hisseler 5e 10 a 100 e katladı vurayım yaptığı ralliye . Etmiyecek şirketler neler yaptı ederini aldık para pul oldu hergün gördüğümüz işkencede cabası. Seçim sonrası Tufan öncesi ne kurtarırsan . Tüm ortaklara slmlar iyi akşamlar

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,255
    25-04-2022, 23:18#2864pisyedili01 pisyedili01 şu an forumda
    Sadık Üye

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    1,360

Hayırlı geceler.yeni üyeyim ve ilk mesajım.herkese bol kazançlar

.................................................
    İlk mesajımı yazalı

6 ay olmuş , 1/2 yıl

50 yaşda 100 dene 6 ay var demi ?

Hayatımın yüzde 1 lik bölümü geçmiş foruma gireli polho ya ortak olalı vay be !
    Biri zamanı durdursun ,çok hızlı akıp geçiyor hayat .
    Son düzenleme : pisyedili01; 20-10-2022 saat: 20:44.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    25-04-2022, 23:18#2864pisyedili01 pisyedili01 şu an forumda
    Sadık Üye

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    1,360

Hayırlı geceler.yeni üyeyim ve ilk mesajım.herkese bol kazançlar

.................................................
    İlk mesajımı yazalı

6 ay olmuş , 1/2 yıl

50 yaşda 100 dene 6 ay var demi ?

Hayatımın yüzde 1 lik bölümü geçmiş foruma gireli polho ya ortak olalı vay be !
    Biri zamanı durdursun ,çok hızlı akıp geçiyor hayat .
    Ortak taşşak mı geçiyorsun yoksa subliminal mesaj veriyorsun? Daha açık ol senin kadar keskin zekaya sahip olmayabiliriz

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,255
     Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Ortak taşşak mı geçiyorsun yoksa subliminal mesaj veriyorsun? Daha açık ol senin kadar keskin zekaya sahip olmayabiliriz
    yok be ortak bi an hesap yaptım.
    Keskin zekayı kim kaybetmiş ki ben bulayım ?
    Ama keskin zekam olsun da istemezdim .
    Filmdeki sahneyi hatırlarmısın sn Mİ16
    "ben mavi hapı almak istiyorum ,biftek yediğimi zannetmek istiyorum"gibi birşeydi.
    Zekam az çok vardır.Ama en mutlu olduğum an bunadığım an olacak muhtemelen.

5. “Biftek yediğimi zannetmek istiyorum” evet çok severim… benim için de çok derin bir cümle…… sadece nokta koyarak bu güzel cümleye yorum katarak bozmak istemiyorum. Realite mi yalan mı…. Hep acı da olsa realiteyi seçmek oldu hayatım. O yüzden aldığım hisse de dahil kötülediğimde hep düşman kazandım. Halbuki rasyonalist olmak bu kdr mı zordu…

6. Kartal ne dediğini anlamıyorum nokta virgül yok ama sen bizim doğru yazdığımızı da anlamıyon. Ben sana ne zmaan dedim ki polhoyu alma ya da satma vs git alarko al vs. Kazandıysan helali hoş…

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,255
     Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    “Biftek yediğimi zannetmek istiyorum†evet çok severim… benim için de çok derin bir cümle…… sadece nokta koyarak bu güzel cümleye yorum katarak bozmak istemiyorum. Realite mi yalan mı…. Hep acı da olsa realiteyi seçmek oldu hayatım. O yüzden aldığım hisse de dahil kötülediğimde hep düşman kazandım. Halbuki rasyonalist olmak bu kdr mı zordu…
    "kar ve zarar kardeşdir".
    insanoğlu

kar ve kazancı kardeş yapabiliyor garip insanoğlu . ama sözde!
    Birbirine ise kafagöz dalıyor dünya menfaati için. nerde ? gerçekde .
    Son düzenleme : pisyedili01; 20-10-2022 saat: 22:40.

8.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Kartal ne dediğini anlamıyorum nokta virgül yok ama sen bizim doğru yazdığımızı da anlamıyon. Ben sana ne zmaan dedim ki polhoyu alma ya da satma vs git alarko al vs. Kazandıysan helali hoş…
    Sen polde beklerken biz alarkodan.ykb.pgasusdan parayı koyduk geldik buraya anlıyorsunda biraz sağa yatıyon gibi hep beraber bekliyoz şimdi biraz faydalı biseyler paylaşda uzun uzun yazma.

Sayfa 524/612 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •