Onemli Gunler Banner
Sayfa 527/1043 İlkİlk ... 274274775175255265275285295375776271027 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    netas da trend kırılımı gercekleşti önümüzdeki haftalarda sert hareketler olur çimentolar ısınmaya ve baskılanmaya devam ediyor yarın perşembe cuma gününü severler haftaya vizelerini alırlarmı izlicez afyon özellikle baskılanıyor YTD
    Teşekkür ederim. Allah’a emanet olun

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Burada bana göre önemli olan . Işlem yapacağınız hissenin hangi pazarda olduğunu bilmeniz . Tüm uygulama farklılıkları verilen süre ve açığa satış, tavan , taban hissenin pazarına göre değişecek. Ya aracı kurumdan yada borsa bülteninden bunu indirmeniz . Uygulama farkliklari ve değişiklikler bir hafta içinde oturur diye düşünüyorum...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Akgrt de güzel kırılım olmuş bakarsın erbos gibi sert hareketlere başlayabilir

4. Hocam geçmişte Marshall dan bahsetmiştiniz şuan uçmaya devam ediyor. Polho ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

5. Spk baya patlatmış yine cezaları millete neyseki ben yokum

6.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    hocam geçmişte marshall dan bahsetmiştiniz şuan uçmaya devam ediyor. Polho ile ilgili ne düşünüyorsunuz?
    38 civarlarında bahsetmiştim büyük kırılım 42.50 civarlarıydı sanırım polho bu sene pazarında ciddi satışlar yaptı hatta ben bile polisan boya aldım ama nafile patron mezarcı cıktı ama inatla ve sabırla bekliyorum

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    38 civarlarında bahsetmiştim büyük kırılım 42.50 civarlarıydı sanırım polho bu sene pazarında ciddi satışlar yaptı hatta ben bile polisan boya aldım ama nafile patron mezarcı cıktı ama inatla ve sabırla bekliyorum
    para kazansın şirketim diyerek evide boyattım yanii

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    selamunaleykum cümleten nihayet internet işi cözüldü esma MAŞALLAH baya bir ilerleme var
    Teşekkür ediyorum hocam. Bu borsa derya gibi öğrenmek bizden geçti.Kaybettiğimiz sermayeyi kurtarmanın çabasına giriştik. Siz olmasaydınız bu umut da kalmayacaktı. Allah sizden razı olsun değerli hocam. Sizi anlamaya çalışıyorum.

Sayfa 527/1043 İlkİlk ... 274274775175255265275285295375776271027 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •