Sayfa 53/218 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1743 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Entegral Haber Ajansi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Simdi ise yine tersten dinleyince daha baska konusmalar cikmis. Birazdan yayinlayacaklar.
    Dinledim.. Bir şey anlamadım ama ürkütücü sesler var..

2. Başkan Trump emmi kuzey Kore'yi çin cozemezse biz cozecez demiş. Çinli emmide bu hafta amerikanyaya gidiyor.. ne dersin savaş Ortadoğu'dan Asya'ya mı taşınacak?

3.  Alıntı Originally Posted by nazelyon Yazıyı Oku
    Başkan Trump emmi kuzey Kore'yi çin cozemezse biz cozecez demiş. Çinli emmide bu hafta amerikanyaya gidiyor.. ne dersin savaş Ortadoğu'dan Asya'ya mı taşınacak?
    Gorunurde Iran Abd'nin ortadoguda en buyuk dusmani idi. Ama Irak'ta, Suriyede, Yemen'de en kazancli cikan ulke Iran oldu. Olmaya da devam edecek.

Uzakdogu'da da Kuzey Kore ayni. Abd, Kuzey Kore'nin nukleer tehdinini bahane ederek, uzakdoguya yiginak yapiyor.

Abd'nin asil hedefi Çin. Rusya acisindan bakacak olursak, Rusya'nin Çin'le siniri var. Sinirin Rusya tarafinda Sibirya var ve Çin'in ihtiyac duydugu hammadde kaynaklariyla dolu. Abd, Çin'in etrafini cevirmis durumda, ambargo ve abluka durumunda Çin aç kalir. Çin ac kalirsa Rusya nufusunun iki kati çinliyi silahlandirip Sibiryaya salabilir. Jeopolitik anlamda Rusyanin en buyuk dusmani Cindir.

Bu sebeple Abd ve Rusya hicbir sartta karsi karsiya gelemezler.

Cin'in hammaddeye ve petrole ihtiyaci var. Afrikada isbirligi ve yatirim yaptigi ulkeler var. Afrikaya 1 milyon Cinli gondermis durumda. Bu sebeple oncelikle Cin'in Afrikadan kovulmasini beklemek gerekir. Bunun icin isid cok kullanisli bir orguttur.

Ayni zamanda Cin'in ozerk Uygur bolgesinde karisikliklar beklemek gerekir. Turkculuk ve Uygur bolgesi Turkiyenin kullanabilecegi iyi bir karttir. Elimizde baska da bir kart yok.

4. Gazi Çağlar†@GaziCaglar
    Almanya savcılıklarına Erdoğan aleyhine suç duyuruları yapılıyor. Yargılanabilir mi? Şimdilik tartışmalı.
    Gazi Çağlar‏ @GaziCaglar
    @GaziCaglar ve @fr adlı kullanıcılara yanıt olarak
    Almanya'da Erdoğan aleyhine suç duyuruları,ilerde yargılanabilmesinin temellerini oluşturuyor.CB'likten sonra Almanya'ya gelirse tutuklanır.
    http://www.fr.de/politik/tuerkei-erd...253718?GEPC=s3

5. ᴼV†@DoIgorukov
    Bütün pislikleri AKP ye fatura ederek ilkel insanlar gibi düşünemeyiz.AKP sebep değil sonuçtur. Sonuç yani bitiş.
    V†@DoIgorukov
    Herşeye rağmen tabandaki su katılmamış sarhoşluğun gözümüzün içine sokulduğu kadar olmadığını düşünüyorum.
    Isallah alttaki twitte yazdiklari dogrudur. Zira ben ayni seyi goremiyorum.

6. http://www.hurriyet.com.tr/hazineden...irsat-40414632

Evdeki altınlar için Hazine'den önemli açıklama... Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, yastık altındaki altınları ekonomiye kazandırmak amacıyla 'altın tahvili' ve 'altına dayalı kira sertifikası' olmak üzere iki yeni güvenli yatırım aracını finansal sisteme katacaklarını bildirdi.
    Hindistan ve Güney Afrika'da da altına yönelik çeşitli yatırım araçları olduğuna işaret eden Şimşek, ancak Hazinenin geliştirdiği araçların Türkiye'ye has bir yapıda olduğunu bu anlamda da dünyada bir ilk özelliği taşıdığını söyledi.
    Altininizi verip kağit almayin...

7. http://www.karar.com/ekonomi-haberle...ukseldi-436973

Emekliliğini Ege bölgesindeki sakin köylerde geçirmek isteyenin talebi nedeniyle, gayrimenkul talebinde hızla artış gözlendi. Bu durum İzmir'in denize yakın köylerindeki oturulamaz durumdaki evleri, lüks dairelerle yarışır hale getirdi.
    iklimi, temiz havası, trafik sorunu olmaması, ulaşım, sağlık ve eğitim altyapısının gelişmiş olması dolayısıyla sakin bir yaşam isteyenlerin tercih ettiği İzmir kırsalı, gayrimenkul sektöründeki yükselişiyle dikkati çekiyor.
    Acaba insanlar sadece bu ozellikler sebebiyle mi o bolgeye gidiyorlar?

8. http://www.cumhuriyet.com.tr/m/haber...dosya_var.html

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz darbe girişiminin "kontrollü bir darbe olduğunu" belirterek, özel bir dosya olduğunu söyledi.

Sayfa 53/218 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •