Sayfa 537/760 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Akşama çok önemli şeyler yazacağım burada...

2.  Alıntı Originally Posted by cow_boz Yazıyı Oku
    Akşama çok önemli şeyler yazacağım burada...
    şimdi yazın, akşama kim öle kim kala

3. Artık SPK'nın bu şeker yatırımdan işlem yapan kişiye dur demesinin vakti gelmiştir.
    Bundan sonra bu konunun takipçisiyim.
    Bu konuda beni eleştirenlerin kalbini fena kırarım.
    Hodri meydan !!!

4. Düşüş Vestel le sınırlı değil.Tüm hisseler dökülüyor.An itibarıyla 2000 puan eksideyiz.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

5.  Alıntı Originally Posted by sea Yazıyı Oku
    Düşüş Vestel le sınırlı değil.Tüm hisseler dökülüyor.An itibarıyla 2000 puan eksideyiz.
    katılıyorum ne yazık ki olağanüstü şartlar söz konusu iş vestel tahtacısı sahibi o bu olmaktan çıktı genel bir sıkıntı yaşanıyor.
    yazılanları yazanları eleştirmekten ziyade ricam odur ki lütfen fikirlerimizi paylaşalım

6. Bilanço haftasına girerken bu düşüşlerin bir nebze alım fırsatı olarak görüyorum 30 dan da aldım yukarıda maliyete yakalanan arkadaşlar için tavsiyem çamura da bulassa altın altındır,Vestel de bu işleyişle tahta üstünde çevrilen dalaverelere rağmen en çok rağbeti hak eden firmalardan biri, ha şu var çıkarsın temettuyu dağıtacagim günler şunlardır dersin bu ölü toprağını atarsın üstünden kağıdın, bu noktada getirilen hakli eleştirilere katılıyorum, benim elimde alkım,deva,vesbe,logo,zoren,sarky var bir de sokm vardı vestel e çevirdim onları da, bakınca hepsi Vestel gibi döküldü yani tek Vestel e has bir durum değil bu ülkenin borsasına yatırım yapıyorsak ne yazık ki bu tarz siyasi dokulmelerde sakin kalıp ekranı kapamaliyiz

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Ee fiyat 29.80 fk kaç oldu

Apple bu Apple
    100 TL fiyatı var
    Adam helikopterle geziyor parasını biz ödüyoruz
    senin gibi kısa hareketlerle günü kurtarmak isteyip bugünden yarına para kazanmak isteyenlere yok tabi ki. daldan dala konarken
    onlarca hissede devamlı keklenen birisin. yaLAN MI? atıp, tutma.. bırak palavrayı.. muhtemelen paran bile yok borsada..
    vestel geleceği parlak bir şirket. yüz liranın üstünde olması gereken değer zaten potansiyelinde var. borsa düşme eğliminde olduğu için diğerleri gibi düşüyor. hepsi o kadar. işler iyi gidiyor. borsada koşullar
    düzeldiğinde diğer hisselerden daha hızlı yükselebilecektir..
    arkadaşlar bu gibi geri çekilmeler uzun vadeli yatırımcıları etkilemez.. vestelde uzun vadeli yükselen trend devam ediyor.
    sakin bekleyenler kazanacaktır..
    Grafik Yorumcusu

8.  Alıntı Originally Posted by cow_boz Yazıyı Oku
    Artık SPK'nın bu şeker yatırımdan işlem yapan kişiye dur demesinin vakti gelmiştir.
    Bundan sonra bu konunun takipçisiyim.
    Bu konuda beni eleştirenlerin kalbini fena kırarım.
    Hodri meydan !!!
    değerli cow boz senden özel ricam haklısın söylediklerinde, hepimiz aynı durumdayız aynı gemideyiz çok rica ediyorum sürekli beni eleştirenin kalbini kırarım şikayet ederim deme
    deme ki herkes fikrini görüşünü paylaşsın özgürce başımıza ne geliyorsa zaten konuşamamaktan geliyor
    bırak herkes kendi fikrini söylesin sende söyle bende söyleyeyim koca koca adamlarız hepimiz yazılanları kendi akıl süzgecimizden geçirip kendimize göre doğruyu buluruz

Sayfa 537/760 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •