Sayfa 537/912 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 7292 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    rızanın kagıdına hayatta girmedim girmem...düşünün 237 sermaye var fiyat 50 kuruş olsa 115 piyasa değeri, yapar,,,kar yapmıyorsa normaldir...demisaş 15 kar var 6 aylıkta piyasa deperi 140 larda...haaaa fiyat bilançoya göre mi oluşuyor hayır tabiii...ama ben yokum olmam...size bol kazanç olsun yinede...
    çok doğru söyledin. adam tam bir ş.....siz mart ayında 5,22 maliyet ile aldım 6 aydır altdan topladım 3,20 maliyet yaptım gecen hafta 4,80 den boşalttım geldiği yere bak tam süzme toplam kagıt kendinde alır satar oynar durur adese aldı başını gitti salı günü kendi satar kendi alır kendi satar spk ensesinde açık bulsa öttürecek alsın 2,20 milyon lotu uygun bir yerine s....sun ş....siz mal kendinde bedellide yapamıyor adi

2. Tıpkı adese ve ittifakta yaptiklar gibi bizde 31 ekime kadar gerilecegiz. Hergün 3-5 kademe aşağıya salarak bezdirecekler. Adese'de yaptığım hatayı bunda yapmayacağım. Elimde tutmaya devam edeceğim. Biraz sabır gerekiyor anlayacağınız.

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hiç kimseden ses seda yok. Kimsenin hisseye güveni kalmadı galiba.

4. Sessizlik iyidir

5. https://invst.ly/8-v-3

Sanatcıyı izliyoruz,haftalıkta dip oluştursun.ters flama riski bitsin..teknik işlermi bilmiyorum..
    yatırım tavsiyesi değildir.

6. Ralli hareketine başlamak için yarınki işlemlere dikkat etmek lazım Yarından sonra hisse özgürlüğüne kavuşacak.

fibo alt seviyede tutunması ve yükselenden her defasında tepki vermesi...ümitlendiriyor...lakin zor hisse, kimse sonuna kadar güvenmesin...ytd...

haftalık cemas...

8.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    fibo alt seviyede tutunması ve yükselenden her defasında tepki vermesi...ümitlendiriyor...lakin zor hisse, kimse sonuna kadar güvenmesin...ytd...

haftalık cemas...
    Fibo dan gördüğüm şahsi fikrim 4.20 seviyelerine yükseliş potansiyeli görüyorum. Asla YTD

Sayfa 537/912 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •