Sayfa 540/999 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    pardon anlamadim cep imza ne demek?

edevlete girmenin farkli metodlarimi var?

aciklarsaniz sevinirim
    Tarayıcınızdan edevleti açıp giriş butonuna tıklayın. Alternatifleri göreceksiniz. En son taşınmamda yerimden kıpırdamadan elektrik su doğalgaz ikametgah vs işlemleri hallettim

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Izmire iranlilar geliyor daha cok
    Evet biliyorum, son dönemde Suriyeliler bostanlı civarından ev almaya başlamış.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Tarayıcınızdan edevleti açıp giriş butonuna tıklayın. Alternatifleri göreceksiniz. En son taşınmamda yerimden kıpırdamadan elektrik su doğalgaz ikametgah vs işlemleri hallettim

ilginc

sifre ve TCK ile yapilamiyorda mobil imza ile neden yapilabiliyor?

Acaba burada mantik nedir?

bu arada ben yurtdisindayim ama 3 tane operator hakki vermis telekom vodafone telsim

demekki yurtdisindan yapamayacagiz bu isi

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    ilginc

sifre ve TCK ile yapilamiyorda mobil imza ile neden yapilabiliyor?

Acaba burada mantik nedir?

bu arada ben yurtdisindayim ama 3 tane operator hakki vermis telekom vodafone telsim

demekki yurtdisindan yapamayacagiz bu isi
    Operatörünüzün bayisibe gidiyorsunuz. Tivibuyla ilgili işim vardı zaten Tt bayiine gittim. Sadece mağaza müdürünün yapabildiği bir işlem. Kimlik bilgilerinizi veriyorsunuz, birkaç gün sonra şifreleriniz geliyor vs simkart değişiyor. Havale eft de yapıluyormuş ama denemedim. Hatta araç satışı da yapılacakmış. Teknoloji iyi ve tehlikeli

5. Benzinin litre satış fiyatına bu geceyarısından itibaren geçerli olacak şekilde 11 kuruş indirim yapılacak.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), benzinin litre satış fiyatına bu geceyarısından itibaren geçerli olacak şekilde 11 kuruş indirim yapılacağını duyurdu. Beklenen indirimin ardından İstanbul'da benzinin litre fiyatı ortalama 6,49 liradan 6,38 liraya, 6,61 liradan 6,50 liraya, İzmir'de ise 6,58 liradan 6,47 liraya düşecek.
    Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklik gösterebiliyor.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku

Benim anlamadigim hicbir belge kanit gostermeden sirf internet uzerinden benim dediklerim dogru sayilarak ikamet degistirilmesi. Yalan beyan cok basite indirgenmis sanki. Eskiden muhtarliklar vardi mahallede herkesi tanirdi

7. 26 Şubat Salı 17:53 FED/POWELL: İŞGÜCÜ PİYASASI GÜÇLÜ, ENFLASYON YÜZDE 2'YE YAKIN - BN

26 Şubat Salı 17:51 FED/POWELL: GEREKİRSE BİLANÇO NORMALLEŞMESİNDE AYARLAMA YAPMAYA HAZIRIZ - BN

26 Şubat Salı 17:49 POWELL: 2019'DA GSYH BÜYEMİSİNİ 2018'E GÖRE DAHA YAVAŞ OLSA DA GÜÇLÜ OLACAĞINI ÖNGÖRÜYORUZ

26 Şubat Salı 17:48 FED/POWELL: FED GEÇTİĞİMİZ BİRKAÇ AYDA BAZI ÇELİŞEN İŞARETLER GÖRDÜ

26 Şubat Salı 17:48 FED/POWELL: FED GELECEKTEKİ PARA POLİTİKASI DEĞİŞİMLERİNE SABIRLI YAKLAŞIM BELİRLEYECEK

8.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Benim anlamadigim hicbir belge kanit gostermeden sirf internet uzerinden benim dediklerim dogru sayilarak ikamet degistirilmesi. Yalan beyan cok basite indirgenmis sanki. Eskiden muhtarliklar vardi mahallede herkesi tanirdi
    bu durumda istenilen adrese istenildiği kadar kimlik kaydı yapılarak seçmen kaydırılabilir

Sayfa 540/999 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •