Sayfa 541/964 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Kisisel kanaatim bu kadar ucuz bir hisseyi burda daha fazla tutmazlar yakında kaldırırlar...piyasa muhakkak gorecektir

2. Yalnız dikkatimi şu çekti bı aralar topik ne kadar kalabalıktı şimdi kimse yazmıyor bu sessizliğin bir sebebi olmali...muhakkak bir sebebi olmali...

3. Teknikci üstadlar nerede yok mu şöyle 2 trend çizgisi çekip macd ekleyip bilmiş bilmiş konuşacak ordinaryüs profesorus teknik analist üstadı

4.  Alıntı Originally Posted by demokrat Yazıyı Oku
    Kisisel kanaatim bu kadar ucuz bir hisseyi burda daha fazla tutmazlar yakında kaldırırlar...piyasa muhakkak gorecektir
    kim kaldırsın?

neden kaldırsın?

iyi giden bi olay olur , kapta açıklanır....hadi belli bir yere kadar gitsin...

şu an adım adım geri giden bir hisse var..

olumlu düşünecek ne var...gerçekçi olalım...ben biraz bıktım...olumlu bakamıyorum...ya siz?

5. ya siz? neden bu kadar olumlu bakıyorsunuz?

6.  Alıntı Originally Posted by Haşim Yazıyı Oku
    Gelir tablosunu sunmuş vergi dairesine

73.8 milyon zarar
    bu zarar ın nedeni ödenmeyen finansal borçlar,yoksa faaliyet karı artıda..
    borçlar ödenir veya yapılandırılırsa bilançolarda zarar gözükmeyecek

ama şu haliyle ne borç yapılandırılması yapıldı ne başka birşey

görüşüyoruz görüşüyoruz.............

kaç ay? kaç yıl?

7.  Alıntı Originally Posted by selamunaleykum Yazıyı Oku
    kim kaldırsın?

neden kaldırsın?

iyi giden bi olay olur , kapta açıklanır....hadi belli bir yere kadar gitsin...

şu an adım adım geri giden bir hisse var..

olumlu düşünecek ne var...gerçekçi olalım...ben biraz bıktım...olumlu bakamıyorum...ya siz?
    Haklısınız olumlu bir gelişme halen yok. yine de beklemekten başka alternatif yok. Zaten bu nedenle beklemedik mi? Olumlu gelişme olmasa hatta geriye doğru gitse bile bekleyeceğimiz aşikar. Hisse dibe doğru bassa hatta kot dışına çıkacağı açıklansa buradan kim çıkacak ki? 5 yıldır bekleyen hiç kimse çıkmayacak. O nedenle sıkıntı etmiyoruz. Beklemeye alışmışız bizler. Bizi süründürmeyi başarı zannedenler de bizimle sürüneceklerdir İnşallah. Birikimimize göz dikenlerin sürünmeleri için sonuna kadar buradayız. Korkan varsa buralarda bu korkularını yazacaklarına korkularından kurtulsunlar. Öyle değil mi? YTD

8. Korkmak sadece bi duygu. Endiselenmek uzulmekte.. realite su zeynep vaat ettiklerini yerine getiremedi. Onlar surunmez , olan yine bizim gibilere olur

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 541/964 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •