Sayfa 543/914 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Buralar da çok sessiz bu çok güzel, hiç kimse uyanmadan bi 3 hanelere atarsak kendimizi çok çıkmış diye kimse almaz sonra 2 ile başlayan 3 hanelerde buluruz kendimizi miss sonrası mı tabiki sonrası da var bir kağıda aşık olunacak ise o kağıt bu olmalı eşi yok

Şu an adı sayılanlardan daha büyük hayranlık ile sayılacak hissemizin adı.

Yatırım tavsiyesi değildir fantazi sayılabilir.

2. yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

3.  Alıntı Originally Posted by tabu Yazıyı Oku
    Havelsan iş ortaklığı üzerinden yurtdışı ürünler yerine yerli ve milli ürünümüz kronun kullanılmaya başlanacağı süreç şirketin yakın gelecekteki en önemli dinamiğini oluşturacak diye düşünüyorum.

Şayet yurtdışı bir satın alma olmaz ise ki eğer olursa çok daha iyi olur.

Sanıyorum kamu bir iki ay içerisinde başlar 1 yıla tamamlanır.

Sonrasında Türkcell ile olan 3 yıllık 33 milyon TL bedel ile yapılmış olan sözleşme bitiş zamanı gelmiş olacak Türkcell ile hiç bir sorun yaşanmadan yine bir 3 veya 1 yıllık sözleşme imzalanır 3 yıllık olur ise bu sefer tutar 100 milyon TL tutarın üzerinde olacaktır diye düşünüyorum sözleşmenin 2024 yılında yapılacağı ve o tarihe kadar enflasyon hesaplamasının tutara ekleneceğini düşünerek bu rakamı varsaydım.

Bunlar haricinde yurt içinde çok daha farklı kurumlarda eklenebilir mesela ilk olarak akbank olabilir vs vs bunlar tamamen şirketin kısa vadeli yükseliş dinamiğini oluşturacaktır diye varsayımlamaktayım, asıl beklentim Amerika tarafı orada Lütfi bey sadece pam pazarından %1 pay hedefi koymuştu geçen bloombergte belirttiği Amerika pazarından ciddi veri maskeleme cirosuda eklenince 2 yıl belki 5 yıl sonrasında yaşanacakların vücudum üzerindeki adrenalin salgılatması normal yatırım anlayışı dışına çıkmaya zorluyor beni.
    Bir % 15 prim yaptı şirket, diğer elimdeki hisselerim geçen hafta % 7 civarı primlendi toplamda %8 bir eksideyim, elimdeki kağıtlar 1 aylık vadede % 20 primlenir ise şayet kron bu süreçte bir % 15 daha yapar ise aradaki eksi % 8 in % 5 i çıksın % 3 zarar ile buraya geçmeye başlayacağım sanırım tekrar tekrar düşünüyorum pam veri maskeleme onun dışındaki mevcut ürünler ve yeni eklenecek olan ürünler havelsan avrupa pazarında yeni müşteriler işbankası gibi bir kurum bunun arkasının geleceği beklentisi ve şirket değerimiz 41 milyon usd ah kafam neden hep daha fazlasını hedefler ve almazsın ki...
    Kısa vade için kovalayanlardan kaçabilecek bir prim yapıldı lakin haftaya hızlı giden bir trene bineceğim seni yakalayacağım kron.

Kozaa gurubunu takip et spek 1 veya 2 ay içinde güzel prim yakalayabilirsem 3 hanelere gelsen dahi seni hedeflediğim sayıya tamamlayabilirim, koza gurubunun her yüzdesi benim sana kavuşmak için atılmış adımlarım olacak kal sağlıcakla geleceğin Kronu.

4.  Alıntı Originally Posted by Forza korfez Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler.3-20 hareketinde de benzer bir durum oluşmuştu. Yatırım finans önüne ne gelirse alıyordu. Sonra City takasına gidiyordu o alınanlar. O yüzden yatırım finans takasını önemsiyorum ben. Sanırın yatırım finans bu defa BofA'ya aktarmıyor aldıklarını. Ve işin içinde Halk, Ünlü, Ak yatırım gibi birçok aracı kurum var. O yüzden genel takas önemli. Sanırım Sn.Rain bize yardımcı olabilir o konuda
    200.000 adet hissenin hangi kuruma gittiği henüz netleşmedi sn.Forza korfez

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

5. Seni başka hisseye benzetmem geleceğin şusu busu demem, senin gönlünü kırmam, sen şimdiye kadar örneği görülmemiş bir iz bırakacak adından ilerde yeni kronlar bulalım dedirterek tüm diğer geleceğin şusu busu denilen isimleri unutturacaksın.
    Gönlümün tek efendisi hele şu koza gurubu bi gitsin, 3 hanelerde de biraz dinlenirsen kozalardan sonra başka aktaracağım senetler var ah kafam ah.

6. yatırım fonlarına geçti 200.000 adet

7.  Alıntı Originally Posted by altutkazan Yazıyı Oku
    yatırım fonlarına geçti 200.000 adet

teşekkürler, şimdi netleşti..
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

8. Yemeksepeti delinea pam kullanıyor Aliianz sigorta cyberark ikisinin de merkezi yurtdışında yemeksepeti işyerlerinden %34 komisyon alıp ülkemizden kazandığı paraları yurtdışı firmalara aktarıyor birde röportajda ürünün raporlama özelliğini ön plana çıkarmaz mı sanırsın diğer pamlar raporlama özürlü Aliianz daha anlaşılır ama önümüzdeki sene 2 kasko poliçemi de ilk single connect ile işbirliği yapacak firmaya taşıyacağım sanırım o tarihe kadar Türkiye sigorta ile iş ilişkisine başlarız havelsan üzerinden.

Sayfa 543/914 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •