Sayfa 55/297 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 2370 madde; 433 - 440 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    burdayım abi .....
    Süper zamanlama hepte yeni zirvelere eşlik ediyorsun. Tekrar alıp fulledin ya hisseyi daha zorlasmıştır takibi, sanırım. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Süper zamanlama hepte yeni zirvelere eşlik ediyorsun. Tekrar alıp fulledin ya hisseyi daha zorlasmıştır takibi, sanırım. Ytd
    yok be abi buna fazla bakmıyorum 2 gün önce fedoramca nın mekana gittim yüzde 10 alıp çıktım birde petkim

sorarsan o kadar telaşa 10 bin lot şişemi arttırdım o kadar işte

bu arada yaptığım baskı sonucu şirket kartı düzeltildi haber vereyim dedim
    Neymiş durum peki? Yoksa bu işler kafanı karıştırdı diye mi sattın, sonra düzelince geri aldın. Olabilir çünkü çok yipratmisti seni şirketin karti. Ytd

yok be abi buna fazla bakmıyorum 2 gün önce fedoramca nın mekana gittim yüzde 10 alıp çıktım birde petkim

sorarsan o kadar telaşa 10 bin lot şişemi arttırdım o kadar işte
    Hepte olmuşlari söylüyorsun valla bravo, yok mu hiç carpildigin. Mekan mekan dolasiyorsun hiç denk gelemeyince, şanzumanla uğraşıyorsun sandım.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Neymiş durum peki? Yoksa bu işler kafanı karıştırdı diye mi sattın, sonra düzelince geri aldın. Olabilir çünkü çok yipratmisti seni şirketin karti. Ytd
    düzgün bir açıklama yapılmadı sadece eski haline geri döndü hisseler

benim sat allarım tamamen kısa vade teknikte lot arttırma çabası bilirsin 13. aydır bu şekilde devam arada atak yapanları görünce bir kısmı ile oralara girip parayı arttırıyorum sonra yuvaya dönüş

Arada mekanlara gidince haber ver de bizde sakal alak. Hep kendine hep kendine fredim hc. Yazdım seni deftere 😊 haberin olsun. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Hepte olmuşlari söylüyorsun valla bravo, yok mu hiç carpildigin. Mekan mekan dolasiyorsun hiç denk gelemeyince, şanzumanla uğraşıyorsun sandım.ytd
    var zamanında lokman hekimde

ama o ilk yıllarımdaydı

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Arada mekanlara gidince haber ver de bizde sakal alak. Hep kendine hep kendine fredim hc. Yazdım seni deftere �� haberin olsun. Ytd
    nasıl yazayım burdan olmaz abi

Sayfa 55/297 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •