Sayfa 552/1081 İlkİlk ... 524525025425505515525535545626026521052 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Beni bu forumda yazdırmaya yıldırmaya şartlanmışsiniz
    Grup halde planlı şekilde saldırıyor hareket ediyorsunuz
    BiraZdan diğer grup elemanlarıda sAldirir
    Saldırın burdayım
    Kaçan namert olsun

2.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Kapatın konuyu boşverin artık yaa.

yarın ne alıyoz
    günün kağıdı MIPAZ olabilir mi üstat. takipteyiz full nakitle (dün DERIM leri güzel yerden gönderdik )

3.  Alıntı Originally Posted by ist2011 Yazıyı Oku
    günün kağıdı MIPAZ olabilir mi üstat. takipteyiz full nakitle (dün DERIM leri güzel yerden gönderdik )
    Günün kağıdı yonga

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Senin gibilere inat buralardayım
    Madem teknikcisin grafik paylaş
    Ne olduğun belli değil
    Dostmusun dusmanmisin
    Mahkemeye gelin
    Buradakine gelmesen
    Ahirettekine kaçamazsın
    Keyfimin kahyasımısın arkadaş. Grafik paylaşmış. Sanane ister paylaşırım ister paylaşmam. Spk kuralları çıkalı da paylaşım yapmıyorum. Yapmak zorunda da değilim. Senin gibi 2 grafik çizerek oooo ne ii teknikçisin demelerine ihtiyacımmı var sanıyorsun. Bizi bilen bilir bilmeyen de kendi gibi aciz biri sanır kahkah

5. İyi niyetli olduğunuz ikinizinde belli güzel arkadaşlar yapmayın kırmayın birbirinizi hatası olan varsa da özür dileyiversin ne olacak iyi niyetlisiniz o doğru ama birbirinize gösterin bu iyi niyetinizide tatlılıkla kapatın tatlı olun forum da tatlılaşsın. iyi niyet ne güzel ama bunu karşındakine gösterirsen. Biz Allah'tan af dileriz ama biz O'nun kullarını da affedelim önce. Hepinize hayırlı cumalar.

Lenovo A6020a46 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by fiestaciboo Yazıyı Oku
    Sayın evreen gidecek bir senet grafiği koyun buraya söz yarın alacam...tersine gidersede tek söz söylemeye cem...hadi bakalım...

MI 4LTE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Grafik cizmeyi biz bilmeyiz ustad😂😂😂 ama kafafan bi hisse atayim, olmadi grafik guncellerim... 😂😂😂
     Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Benim işim bu ekmek kapım teknik analiz
    Fırsat buldukça burada Allah icin insanlara birşeyler katmak icin paylaşım yaptim
    Tek istediğim bir dua idi
    Fazla zaman ayıramadığım icin gelip burada paylaşım yaptım
    Teşekkür yerine hakaret işittim bu kaç oldu
    Bu mübarek cuma günü hürmetine rabbimden niyaz ediyorum
    Benim şahsıma yapılan hakaret edenleri hakları ne ise onlara versin
    Ben hakkım geçtiyse onlarada helal etmiyorum
    Gunahimi aldılar hakkımı helal etmiyorum
    Mahkemeyi Kubrada şikayetçiyim
     Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Senin gibilere inat buralardayım
    Madem teknikcisin grafik paylaş
    Ne olduğun belli değil
    Dostmusun dusmanmisin
    Mahkemeye gelin
    Buradakine gelmesen
    Ahirettekine kaçamazsın
    Arkadas kabak gibi 1 lira hedef vermissin. 50 krdan geldi dikkat edin isfin diyenlere yazmissin sonra da bida baktim guncelledim. Bastan bakcan usta,orasi onundeki 3 ayin dibi olan kagida %30 asagida grafik cizip sonra guncelledim demekle de vebal alinabilir... Ben senin grafige gulup gecmistim merak etme,ben o kagidi 40 bin lot pasif kademeden aldiysam ne olacagini da net olarak biliyordum😂😂😂 senin egitim calismasini baya bisey biliyo diyip okuyan satan belki burda olmamistir ama cizdigin hisselerde verdigin hedefleri emin olmadan yazma. Burda hic bir sey bilmeyen adamlar var,alir adam sokarlar -%5 sende emin olmadan cizersin -%20 daha nascaklar diye ama 3 ay sonra hisse olur %100. Sonra kivirmasi kolay nasilsa,surayi gecerse iyiydi bole olursa gider demistim guncellemistim😂😂

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Gdeniz hakikatten senin gibi birini gormedim ama gördüğüme tanıdığıma sevindim
    Siz bu hayatın testlerisiniz
    Tabiki Allah’ın adini anicam
    Sizin gibi görünen görünmeyen belalardan korunmak için
    Yazı ile grafik ile paylaşım yapıyorum
    Özür dileyeceğine hala saldırıyorsun

Birtane grafiğin Yok
    Ne dediğiniz belli degil

8.  Alıntı Originally Posted by EVRENNN007 Yazıyı Oku
    Grafik cizmeyi biz bilmeyiz ustad������ ama kafafan bi hisse atayim, olmadi grafik guncellerim... ������

Arkadas kabak gibi 1 lira hedef vermissin. 50 krdan geldi dikkat edin isfin diyenlere yazmissin sonra da bida baktim guncelledim. Bastan bakcan usta,orasi onundeki 3 ayin dibi olan kagida %30 asagida grafik cizip sonra guncelledim demekle de vebal alinabilir... Ben senin grafige gulup gecmistim merak etme,ben o kagidi 40 bin lot pasif kademeden aldiysam ne olacagini da net olarak biliyordum������ senin egitim calismasini baya bisey biliyo diyip okuyan satan belki burda olmamistir ama cizdigin hisselerde verdigin hedefleri emin olmadan yazma. Burda hic bir sey bilmeyen adamlar var,alir adam sokarlar -%5 sende emin olmadan cizersin -%20 daha nascaklar diye ama 3 ay sonra hisse olur %100. Sonra kivirmasi kolay nasilsa,surayi gecerse iyiydi bole olursa gider demistim guncellemistim����

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2 numara da geldi
    Tamam
    Saldırın saldırın
    Bir önceki sayfada senin cevabını verdim
    Oku öğren

Sayfa 552/1081 İlkİlk ... 524525025425505515525535545626026521052 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz