Sayfa 552/992 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. mesela rodeo da mevduat hesabı mı açacam ..... hesabı açar açmaz , şubeden tüm hesaplara bloke koydururum... ben bunu hep yaparım , biz bunu hep yaparız....

ay doğar ayazlanır
    gün doğar beyazlanır
    gelin olacak kızlar
    hem gider hem nazlanır
    haydi çiftetelliye
    ayşe fatma hayriye
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

2.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Tüik'e olan güvenim anadolu ajansına olan güvenimle eşit seviyede.
    YSK ile ilgili durum nedir?

3. Önümüzdeki 1 yıl Türkiye tarihinin en ilginç gelişmelerini yaşayacağımız bir yıl olabilir diye düşündüğümden dolayı paramı 1 yıl stabil tutmayı düşünmüyorum.

Norveç'te yaşıyor olsaydık belki düşünebilirdim.Tabi herkesin riski kendine.

Yatırım tavsiyesi değildir..

4. Ne diyor bu adam, neler oluyor, bizim neden haberimiz yok. Ölüm uykusunda mıyız ? https://www.youtube.com/watch?v=t2dZ79gO29I

5. dsimartı arıyosun , bi de arapça şey ediyor robot ses....
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

6.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    %25 senaryosunda da stopaj 0, şimdi teyit ettim mt'den
    Arkadaşlar, sabit faiz uygulanma durumunda stopajın ne olması gerektiği konusunda Maliye'den görüş istendi ama henüz bir cevap gelmedi. Bu konuyla ilgili kesinleşmiş bir stopaj uygulaması bulunmuyor. Eğer dönem içerisinde Maliye bu örnekteki 25% sabit faizden 10% stopaj alınacağını söylerse, ilgili banka bu ortaya çıkan stopajı karşılarım diyor mu, yoksa beni bağlamaz mı diyor. Bu durumun öğrenilmesi gerekir diye düşünüyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    % 25 garanti oran uygulanırsa stopaj sıfır mı olacak onu Bankadan teyit edin bence.
    Yani bir yıl sonra enflasyon + 375 bp = 20 çıktı diyelim.
    Size % 25 uygulayacaklar. Bu % 25 oran için stopaj sıfır mı değil mi?
    Valla bu is karmasik hal almaya basladi..simdi bir bankacida bana yzude 10 dedi.degiskene % 0 ...burada odeadaki nuans su .odea misal enf.20 olursa seneye + 3.75 23.75 değilde yuzde 25 net alacaksiniz diyor ...bu da sabit faize girer ve stopaj 10 olur...bu isi cozmek lazim...sonra uykusuz kalmak var 1 yil 10 mu 0 mi kesecekler diye..

8. Neredeyse 1 yıldır merkezi otorite finansal piyasalarda doların fiyatını,

Reel sektörde ise tanzim kanalıyla sebze meyve fiyatlarını baskılıyor.

Öncelikle bu baskılama sonucunda fiyatlar nereye evrilecek? Piyasayı baskılama başarıyla sonuçlanacak mı? Bunların sonuçlarını görmeden hareket etmemek gerekir.

23 Haziran İstanbul seçimi sonrası baskılama bir şekilde sona erecektir diye düşünüyorum.

Sayfa 552/992 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •