Sayfa 56/804 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon
Arama sonucu : 6426 madde; 441 - 448 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1.  Alıntı Originally Posted by dacos Yazıyı Oku
    Buyur burdan yak hadi bakalım
    yakıyoruz zaten sigara ustune sıgara.dostum nugyo gyo işini bıraktıda bızımmı haberımız yok.hayırdır çımento mıkserınden zırhlı aracmı cıktı.lutfen alakasız bılgılerle ınsanları yanlıs yonlendırmeyelım.şimdi benım agabeyım trılyoner ama ben devletın verdıgı maasa muhtacım neolcak kımse bana abın zengın dıye al sana 50 bın demıyor....kaldıkı adam tum kademelerı kapatıp bır kademeyle mal cakıyor 3 gundur......ytd

2. altı ustu bır canak olayı var belki olurmu dusuncesıyle....lakın adamın canagına edmekle mesguller.varsa ıhtımal gun bugundur...yoksa at keceyı suya..ytd

3. Benim mesajım zırhlı araç işi için değildi arkeo dostum bu kadar baskı yapması yüzünden yazmıştım

4.  Alıntı Originally Posted by dacos Yazıyı Oku
    Benim mesajım zırhlı araç işi için değildi arkeo dostum bu kadar baskı yapması yüzünden yazmıştım
    oyle bır kac paylasım gorunce fırcayı sana bastık valla ozur dılerim.)grafık 9 der ama bu 430 da surunur..ytd.

5. Eyvallah arkeo üstadım mal bu kadar toplu olunca hareketlerde maalesef böyle oluyor 12 dakika işlem yapmamışlar. 31 ile biten alım tarafında lotlar. Grafiği takan yok. Bilançoyu beğenip dalan yok. Yatırım ortaklığı neden 4,54 den girdi belli değil.

6. Pesss pessss
    ^%&#@.......!

7. Bır yolunu bulup spkya sıkayet etmek gerekıyor arastırsınlar kım alıyor 4 ten de 5 ten sonra satıyor mılyonlarca suc degıl mı bu hem de burada tank veya altın yazarak degılse manıpulasyon nedır

8. Bist 100 deyiz diye böyle mi yapıyor bunlar biz daha çookkk bekleriz.

Sayfa 56/804 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •