Sayfa 56/339 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 441 - 448 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Trade etmezsen bu tahtadan para kazanamazsın alğısı oluşturacaklar ardından biri çıkacak tüm malı alıp gidecek sonra parayı bölüşürler bence %20 30 trade yapmak her zaman iyidir asıl lotların %70 olduğunu düşünecen
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ne yapıyorlarsa yapsın....şahsen ben sadece izlemedeyim...maliyetim de bildiğiniz gibi düşük...gerisi de kısmettir diyorum...
    Aynen öylede ben sevmiyorum böyle hep bana diyen dünyalık mahlükları hem sen kazan hemde garip gureba kazansın ne var yani kim ne götürmüş bu dünyadan insanlara faydası olmadıktan sonra Allahta razı olmaz,kimi üç beş kuruşuyla gelmiş kimi kredi çekmiş bir umut diye gelmiş vs vs öbürüde doyumsuz gavur gibi olurmu öyle her şeyin bir sonu var vehbi koç sakıp sbancı ne götürdüki bunlar götürecek ancak hayır hasenat gerisi hikaye .

3. ziraat hergün satıyor liste başı ky olamaz bunlar

4. yabancı takası günlük

yabancı takası aylık olarak 14 mayıs seçimlerden önce yabancılar seçimi almışlardı bu sefer yabancı 15 mayıs tan sonra 6 gündür satış yönünde görünüyorlar yabancı payı seçimden önce en düşük gördüğü yerlere yaklaştı dün ve bugünde satış yönünde tercihlerini kullanıyorlar . y t d

5. bugün satış tablosu yabancılar yine önde . y t d

6. İstediği lotlar gelmedi uçuruma sürdüler
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7. 5 mayıs işleme başladığı günden bugüne kadar toplam pasta . y t d

Ben eklememi yaptım 129.70ten ytd. Yataya bağlayıp gitmiyo bu hisse izlenimi verebilir diye düşündüm. İnerse yine alırım )

Sayfa 56/339 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •