Sayfa 561/814 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    Muglali kehanetlerinizi dikkatle takip ediyorum..
    Hafta sonunu 65kr ye
    Nisan sonunu beklemeden 1 tl ye gelecek şekilde pozisyonumu aliyorum

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben inanıyorum ve hergün parca parca aliyorum.yakin zamanda tahsisli sermaye arttırımı başvurusu karari ve benzeri olumlu haberler bekliyorum..Mine hanım ansa da 24 kurustan 2.40 a tasidiysa kağıdı transtürk un 1 ve uzerini gormesi hic hayal degil.dedigin gibi yeter ki mine hanım dediklerini gerceklestirsin...

2.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Ben inanıyorum ve hergün parca parca aliyorum.yakin zamanda tahsisli sermaye arttırımı başvurusu karari ve benzeri olumlu haberler bekliyorum..Mine hanım ansa da 24 kurustan 2.40 a tasidiysa kağıdı transtürk un 1 ve uzerini gormesi hic hayal degil.dedigin gibi yeter ki mine hanım dediklerini gerceklestirsin...
    ortak geçenlerde saydırıyordun hissemize ne oldi sana boyle

3.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    ortak geçenlerde saydırıyordun hissemize ne oldi sana boyle
    Evrene pozitif mesaj gönderiyor kardeşimiz..
    Sen de inan tarkan..
    Ben de inanayım
    Herkes inansın..
    Herzaman demişimdir yine diyorum..
    Sikke sikke yani kuruş kuruş artacak ve bir üst lige çıkacak trnsk.. Sonrsa ver elini dow jones ver kolunu nasdaq..
    Ben inandım sizde inanin gençleeeer

4.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    Evrene pozitif mesaj gönderiyor kardeşimiz..
    Sen de inan tarkan..
    Ben de inanayım
    Herkes inansın..
    Herzaman demişimdir yine diyorum..
    Sikke sikke yani kuruş kuruş artacak ve bir üst lige çıkacak trnsk.. Sonrsa ver elini dow jones ver kolunu nasdaq..
    Ben inandım sizde inanin gençleeeer

inanıyoruz da şu yönetim kurulu kararı bir gelsin hele daha da fazla inanalım şu an tırt durumdayız

5. marka hareketlerinden tüyo yu alırız beklediğim bir yer var oraya gelecek mi bakalım dediğim gibi olacak mı bu hareketler hissemiz açısından yol gösterici olur benim açımdan

6.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    inanıyoruz da şu yönetim kurulu kararı bir gelsin hele daha da fazla inanalım şu an tırt durumdayız
    Eger mine hanim markada ve piyasada yeniden guven kazanmak istiyorsa transtürk de sözünü tutup ana pazara çıkarmalı. Eğer bugun 57 ve üzeri kaparsa ki ben alım girdim bekliyorum bu haftayla beraber pozitif sürece girdigimize iyice inanacağım...

7.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Eger mine hanim markada ve piyasada yeniden guven kazanmak istiyorsa transtürk de sözünü tutup ana pazara çıkarmalı. Eğer bugun 57 ve üzeri kaparsa ki ben alım girdim bekliyorum bu haftayla beraber pozitif sürece girdigimize iyice inanacağım...
    ortak twıtterde okumuştum bir tane yatırımcıya fırça atmıştı kimse bize güvenmesin diye ayrıca ona güvenen de yok trans temiz şirket değerlendirecektir.benim inancım bu

8. kervancılar yırttı darısı bizim başımıza

Sayfa 561/814 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •